PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759104}
7,5 14 044
oceny
7,5 10 1 14044
7,4 11
ocen krytyków
Paddington 2
powrót do forum filmu Paddington 2

Zwykle kątynuacje są gorsze ,żadko lepsze i czasami równe. Tu mamy akurat ten trzeci przypadek. Zabawny film, wzruszający i ma fajny klimat. Polecam

ocenił(a) film na 6
kamil-pawel

Te błędy to specjalnie? xD

kamil-pawel

Słownik też ma fajny klimat, polecam.

ocenił(a) film na 8
bartopilkarz

Wiem ,że słownik też ma fajny klimat i nie robienie błędów jest ważne ,ale nie którzy mają dysleksje czyli mogą popełnić więcej błędów. Ja też widzę jak nie którzy użytkownicy tej strony robią wiele byków. Ale się do tego nie czepiam. Bo w Internecie nie możemy określić kim dana osoba jest i może być właśnie dyslektykiem czy jeszcze czymś tam podobnym.
Jeśli tak bardzo chcecie krytykować czy ktoś robi błędy czy nie to zatrudnijcie się jako poloniści ,a nie obcym osobą dokuczacie.

kamil-pawel

dysleksja, dysgrafia i inne dys-cośtam to jak zawsze wytłumaczenie na wszystko... tylko że pisząc komentarz, słownik podkreśla Ci błędy. Leniu.

ocenił(a) film na 8
fox6

Słownik podkreśla błędy ,ale ja to pisałem w tablecie ,a w tablecie mi właśnie nie podkreśla. A komputer mi się w tym czasie jak oceniłem ten film był w naprawie. A dysleksja nie jest wymówką. Jest coś takiego.
Jest też takie stare powiedzenie kto się przezywa ten się sam tak nazywa.

fox6

Słownik pisał komentarz? Ciekawe.

Ja też często czepiam się błędów innych, ale bawi mnie, kiedy ktoś usiłuje poprawiać ludzi, samemu robiąc błędy. Cóż, w końcu źle użytego imiesłowu słownik już nie podkreśla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones