PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 376 303
oceny
8,0 10 1 376303
6,1 23
oceny krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Reżyser, Nick Cassavetes, powiedział, że "Pamiętnik" oprócz miłości miał pokazać jak
okrutną chorobą jest Alzheimer - jednak wcale tego nie pokazał. Wszystko jest naciągane,
sztuczne, zrobione na siłę i ciągnące się przez 2 godziny. Rozczarowanie jak na taką wysoką
ocenę. Z sympatii dla Ryana Gosling i Rachel McAdams oceniam na naciągane 6. Niestety
wszystkie możliwe banały dotyczące potęgi miłości, drugiej połówki itd. itp. zostały tu
wciśnięte na maksa, a co za dużo to nie zdrowo :-) Niby wszystko zrobili co mogli historia o
rozłące, ponownym spotkaniu po latach, dramat bo ona ma innego narzeczonego, a jednak
trudno to odebrać jako prawdziwe. Większość ludzi uważa ten film za genialny. Na wielu
portalach można poczytać o "ochach" i "achach" z zachwytu. A więc co wyróżnia ten obraz z
pośród tak wielu innych, bardzo wybitnych dzieł. Według mnie kompletnie nic. Powielony
temat "ona bogata, on biedny". Spodziewałam się czegoś dużo lepszego, jednak nie
oznacza to, że ten film został całkowicie pozbawiony jakichkolwiek plusów.

ocenił(a) film na 5
nikah

Przyznam, że także zawiodłam się na filmie. Co prawda nie podchodziłam do oglądania całkowicie na "czysto" (wcześniej także nasłuchałam się jakiż to jest genialny film o miłości), więc moja ocena też nie jest do końca obiektywna (normalnie pewnie dałabym 6). Spodziewałam się, że tego typu obraz mnie, ja wiem, poruszy? a tak tylko oglądałam, wzdychałam, czekałam i nic. Zgadzam się, za dużo banałów, historia mimo wszystko prosta i jakaś taka nijaka, jak dla mnie. Nie potrafię zrozumieć tej mocnej 8 na filmwebie. Zwłaszcza, że melodramaty uwielbiam, a ten w ogóle do mnie nie trafił.

ocenił(a) film na 4
nikah

Ten film to tandeta i banał, książka- niewiele lepsza...ubolewam nad ogólnym zachwytem i tak wysoką oceną.

nikah

Zgadzam się w 100 %. Strasznie sie rozczarowałam tym filmem, nudny i przewidywalny spodziewałam sie czegoś o wiele lepszego, zupełnie nie rozumiem czemu ten film wzbudza aż takie zachwyty i jest tak wysoko. Właśnie dlatego postanowiłam go zobaczyć noi zawiodłam sie

ocenił(a) film na 6
niebiesko_oka

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones