PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6647}

Park Jurajski III

Jurassic Park III
6,6 74 889
ocen
6,6 10 1 74889
4,6 7
ocen krytyków
Park Jurajski III
powrót do forum filmu Park Jurajski III

Dosyć dawno już, bo tuż po premierze 3 części, wyczytałem na angielsko języcznym forum fanów serii, mnóstwo komentarzy na temat Tyranozaura, który rzekomo miał być 'tym samym co w drugiej części'. Wtedy akurat angielski nie był moją mocną stroną wiec tylko tyle pamiętam i pewnie coś przekręciłem. Wiem, że niezły był z tego dym wśród miłośników filmu i sporo ludzie się głowili. Czy ktoś może to naświetlić? O co konkretnie chodziło z tym T-Rexem w 3 części w stosunku do poprzednich?

ocenił(a) film na 7
MMK

To pewno był ten niedorostek z 2 częśći a więc niedojrzały tyranozaur,to wyjaśnia czemu spinozaur go tak szybko zabił

ocenił(a) film na 10
MMK

No cóż wolałbym by to było tak jak pisze Jachu, ale niestety znam prawdę... Na płycie DVD jest komentarz twórców i mówią oni iż mają tam "tyranozaura, samca tego samego co w Lost World". Może faktycznie chodziło o pisklę, ale nie wydaje mi się :-((

ocenił(a) film na 7
WEJDER

Możliwe... W każdym razie jak będzie(jesli będzie 4) Samica musi pomscić tą śmierć :)

JACHu_PIJAK

Ten T-Rex z 2 (dorosły samiec) jest przecież większy niż ten z 3 . To młodzik ze złamaną nogą ;)

ocenił(a) film na 6
Grievous

nie pamietam jak bylo w filmie ale w powiesci wyleczyli mlodemu noge. pozatym akcja 2 i 3czesci dzieje sie na tej samej wyspie wiec pewnie jest to ten sam

ocenił(a) film na 8
MMK

otóż oświadczam że to NIE BYŁ TYRANOZAUR, to BYŁ SPINOZAUR(spinosaurus)!!!.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Spinozaur

dominid3

Przczytaj dokładnie o czym jest rozmowa zanim się wtrącisz. Chodzi o Tyranozaura który zostal zabity przez Spinozaura :)pozdro
P.S.
Moim zdaniem to ten mały z 2 części.

Linejdz

No i po co go bylo ratowac skoro i tak i tak padl ;p

ocenił(a) film na 8
Bbodex

to jakiś inny tyranozaur, przecież one same ze sobą ten teges :D

kronozaur

lool o czym wy mowicie ;/ haha tyranozaur przepłynął z nublar na sorna :P?? to był inny made by ingen proste ;] na sorna w ogole inne gatunki są

Vermilion

W pierwszej częśći Parku Jurajskiego widzieliśmy dużą samicę T-rexa. W drugiej za to mamy samca i samicę oraz dziecko które prawdopodobnie było samcem. W trzeciej jest kolejny "facet" jednak nie wiem czy jest nim ten sam którego widzieliśmy w dwójce. Isla Sorna była o wiele większa niż wam się wydaje i mogły tam mieszkać różne Tyrannosaurusy ;)

ocenił(a) film na 4
MMK

Tyranozaur z trójki to nowy T-Rex. W grze ,,JP : Tresspaser" Hammond mówi ,, 7 T-Rexów rządzi Sorną" a gra dzieje sie pomiędzy 2 a 3. Więc to może piskle innej pary. Pozatym Tyranozaur facet z 2 miał 6 m wysokosći a ten z 3 ma 4,4 m, a pewnie mały nieurósł by do takich rozmiarów w 4 lata . Pozatym T-Rexy z 2 mają terytorium w innej części wyspy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones