PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 578
ocen
6,6 10 1 163578
5,8 22
oceny krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

12 Małp T. Gilliama to jeden z moich ulubionych filmów, film który trzeba obejrzeć kilka razy by odnaleźć nowe szczegóły, wątki. Parnassus tego samego reżysera oglądałem tylko raz. Po 45 minutach wyłączyłem. Powróciłem do dalszego ciągu na następny dzień. Zmieniłem nawet podejście. I co? I nic. Ładne obrazki a z fabułą tragedia. Film nie wciąga! To podstawowa wada. Słaby scenariusz. Gdyby nie dobra obsada to przygoda z filmem skończyłaby się w 1 dzień seansu. Nie ma sie co rozpisywać. W skrócie Parnassus to największe rozczarowanie roku. Nie ma co porównywać z wcześniejszym filmem tego reżysera. Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
arko1981

Jak w ogóle można porównać 12 małp do Parnassusa? Podążając tym tropem, można też porównać Avatara do Titanica, chociaż to dwa różne filmy (tylko w jednym Kate nie chce posunąć się i ustąpić miejsca na drzwiach)...

ocenił(a) film na 5
Rudenstein

Od dziecka o tym myślę...cóż za skrajny egoizm,jak mogła się nie posunąć...(?)
Ale Cameron po tylu latach wyznał że tylko dlatego żeby Jack umarł i film mógł zostać uznany jako dramat...I to jest dopiero...dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones