PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738098}

Paryż może poczekać

Paris Can Wait
6,4 10 050
ocen
6,4 10 1 10050
4,0 4
oceny krytyków
Paryż może poczekać
powrót do forum filmu Paryż może poczekać

Na plus:
JEDZENIE! Czasami ma się wrażenie, że to ono jest bohaterem filmu,
zdjęcia, które robi główna bohaterka (mi nie przeszkadzało to w odbiorze filmu, może pomijając fakt, że zdjęcia pokazywane jako te które zostały zrobione są już po obróbce, a nie 'prosto z aparatu' jak się to przedstawia
piękne widoki Francji
nieśpieszne tempo akcji, świetnie oddające leniwy klimat słonecznego południa Francji
Na minus:
Zupełnie nie rozumiem motywacji bohaterów... Jacques jest przedstawiany jako kobieciarz ale to i tak nie przeszkadza głównej bohaterce zakochać się w nim. W dodatku jaki ma być morał tego filmu? Nie układa Ci się z mężem więc to OK że go zdradzisz?
Zakończenie

elizaknowsbetter

Zgadzam się! Po filmie poszłam na 40 cm pizzę.

ocenił(a) film na 7
elizaknowsbetter

Oglądałam w domu i nie wytrzymałam, poczłapałam do kuchni i przyniosłam tacę pełną pyszności i robiłam sobie świetne kanapki podczas trwania seansu :D
Teraz przyszłam sprawdzić na FW czy ktoś napisze o tym, że miał chęć przekąsić coś podczas filmu :D

elizaknowsbetter

Ja tam wole slaski obiad: rolada, kluski i modro kapusta. a nie jakies specjaly zabojadow!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones