PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560109}

Pasażer

The Commuter
6,3 44 395
ocen
6,3 10 1 44395
5,1 8
ocen krytyków
Pasażer
powrót do forum filmu Pasażer

JEST Vera Farmiga warto ogladac :DDDD

ocenił(a) film na 8
palaczos

oj tak <3

ocenił(a) film na 9
palaczos

Jak to możliwe, że nie znałam tej aktorki wcześniej, serio, w jakim świecie ja żyję? :D jest fantastyczna, wystarczyło mi obejrzeć zwiastun i już mi się podoba

ocenił(a) film na 9
miniaturcia

no własnie na jakim?! nie oglądałaś ,,W chmurach"? Jeżeli nie to polecam

ocenił(a) film na 6
miniaturcia

Dziwię się, że jej nie znałaś. To świetna aktorka i grała w wielu bardzo dobrych filmach. Polecam Ci Obecność, Sierotę, Chłopca w pasiastej piżamie, no i przede wszystkim serial Bates motel, w którym jest rewelacyjna:)

ocenił(a) film na 7
Megi_12

Oj tak w "Sierocie" bardzo dobra rola. Z "Chłopca" trudniej zapamiętać poszczególnych aktorów, bo tam, według mnie, na główny plan wybija się cała historia.

ocenił(a) film na 7
Megi_12

,,Sierota" w tv ostatnio leciała, chyba 1 stycznia. Mocna historia i świetna gra aktorska

Tommy_T

Myślę, że się sprawdzi w roli chłodnej, wyrachowanej kobiety

ocenił(a) film na 7
Lopek_3

byłem już na przedpremierowym i zdecydowanie się sprawdziła. A dlaczego nie będę tu pisać bo trochę bym zaspoilerował, ale zaraz założę osobny wątek

Tommy_T

Ja bardzo lubię jej głos, taki dość zimny, ale z głębią

ocenił(a) film na 7
Malina_42

No fajnie nim grała w filmie

Tommy_T

Tak seksownego głosu dawno nie słyszałem

miniaturcia

:D Ja ja zobaczylem 1 raz w Chmurach filmie ,tam jest taka scenka warta obejrzenia zamarłem wtedy i spodobala mi sie jako aktorka a zwlaszcza kobieta :D Jest ATOM !!!

ocenił(a) film na 9
palaczos

czyli "W chmurach" jako pierwszy film z listy do natychmiastowego obejrzenia! Ja już po "Pasażerze" i Verą jestem zachwycona, tylko trochę za mało tej jej postaci niestety :( ale mimo tego, film zupełnie niczego sobie, mogę polecić z czystym sumieniem

miniaturcia

Dodam jeszcze Running Scared - rewelacyjna rola.

ocenił(a) film na 8
palaczos

pasuje tutaj, Vera jako czarny charakter o milusim, niewinnym uśmiechu - dobra rola!

krupniolek

lubię takie niejednoznaczne postaci ;)

palaczos

Nie dość, że ładna to naprawdę bardzo dobra aktorsko, co ostatnio nie jest oczywiste w filmach akcji

palaczos

Oj widzę,że nie tylko ja ją aż taak bardzo lubię ;)

palaczos

Jest w pierwszej trójce aktorek, które psują mi oglądanie filmów... przecież nie ma tu jakieś szczególne wymagającej roli... więc mogliby dać piękną aktorke a nie tego paszteta.... nie dość, że film słabiutki to jeszcze ona :-/

michael_wittman1945

Muszę to obejrzeć,mam słabość do Very,świetna aktorka,na dluzej w serialu Bates Motel ,można się nią nacieszyć

ocenił(a) film na 5
freightleitner

Jeśli ktoś się nastawia, że jest jej dużo, to się rozczaruje. Może z 2-3 minuty jest na ekranie.

ocenił(a) film na 7
Eirene

jakie 2 minuty, przecież pojawia się regularnie. Fajnie popatrzeć na Verę, ale jednak aktorstwo opiera się na wypowiadanych kwestiach i głosie ;)

ocenił(a) film na 7
Penelope400

no co do tego nie ma wątpliwości :D

ocenił(a) film na 5
Penelope400

Vera pojawia się na początku i na końcu, więc faktycznie można by powiedzieć, że regularnie XD

użytkownik usunięty
palaczos

ja nie lubie Farmigi

ocenił(a) film na 4

+3452674
No to jesteś samotny w tym świecie.

użytkownik usunięty
Julian_Mach

mozna to powiedziec o tobie gdy tez kogos nie lubisz, hipokrytku

ocenił(a) film na 4

+3452674
Niekoniecznie, bo nigdy nie zdarzyło mi się wejść na forum tylko po to, żeby poinformować wszystkich tylko o tym, że kogoś nie lubię.

użytkownik usunięty
Julian_Mach

chory jestes, niczym to sie nie rozni od jednozdaniowego wyrazu sympatii

palaczos

Zrobiła tam mega robotę, jej głos pasował idealnie, mam nadzieję, ze to nie jest spoiler za duży

ocenił(a) film na 6
palaczos

Trochę mało było Very niestety :-(

palaczos

taaaaak !!!

palaczos

Najjaśniejsza gwiazda wspaniałego „Bates Motel” :)

palaczos

Oj warto, warto.

palaczos

Jest urzekająca, piękna i jak gra!

ocenił(a) film na 6
palaczos

Noo. Jest. Dwie minuty na początku i dwie na końcu :)

palaczos

to jest włoska aktorka vera farminga simulatora 17

ocenił(a) film na 8
palaczos

To jest sexy dupeczka z Infiltracji ...

palaczos

I Patrick Wilson. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones