PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560109}

Pasażer

The Commuter
6,3 44 344
oceny
6,3 10 1 44344
5,1 8
ocen krytyków
Pasażer
powrót do forum filmu Pasażer

Napisali mu kiedyś scenariusz i co roku nanoszą małe poprawki, zmieniają kilka rzeczy i heja kręcimy nowy film!

ocenił(a) film na 6
michalje

Nie tylko Tobie :-)

ninka1611

retynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

kotbury

kretynów

michalje

A najlepsze jest to, że mi się one nie nudzą, może ze względu na rodzaj kina i tempo, ale serio

ocenił(a) film na 9
michalje

Ej ej, "Uprowadzona" była kompletnie inna! Ale może i masz rację, tyle tylko że przyznam bez wstydu, ja mam do tych wszystkich filmów z Liamem ogromną słabość, co jest ciekawe bo kino akcji to raczej nie moja bajka

ocenił(a) film na 8
michalje

Trochę tak, ale również uwielbiam wszystkie filmy z Liamem w tym klimacie i zawsze na nie czekam :)

ocenił(a) film na 7
michalje

michajle, obawiam się, że masz rację, ale jak widać chyba nikomu to nie przeszkadza. Kupuję z miejsca każdy film, jeśli tylko uwzględnia on Liama Neesona rozmawiającego przez telefon.

ocenił(a) film na 6
michalje

na to wychodzi ;)

ocenił(a) film na 7
michalje

Jest nas wielu i wszyscy się zgadzamy co do Twojego pytania i do faktu że Nam wciąż się to podoba ;) :)

ocenił(a) film na 4
Blaise.Lukas.K.

To prawda,dla mnie nawet jeśli Liam w wieku 80 lat nakręci jakiś akcyjniak,to i tak polecę do kina jak na skrzydłach :-)

ocenił(a) film na 4
michalje

O matko, popłakałam się ze śmiechu :D Masz rację. Liama ogląda się super i pewnie następny film będzie miał akcję w tramwaju, ale nie zmienia to faktu, że scenariusze są coraz słabsze.

elfijka

Faktycznie w tramwaju go jeszcze nie było. Był w metrze? Bo nie jestem pewien...

ocenił(a) film na 6
michalje

Dokładnie... Trochę nudaa...

ocenił(a) film na 6
michalje

Nie :) to powinna być podkategoria w filmach i oceniana oddzielnie :)

ocenił(a) film na 7
michalje

To prawda, filmy z nim mają podobny klimat, ale ja bardzo lubię jego w filmach.Dobry aktor , a w Uprowadzonej genialny ojciec.

ocenił(a) film na 7
michalje

Zgadzam się to samo dzisiaj pomyślałam oglądając ten film

ocenił(a) film na 3
michalje

Hehe własnie oglądam i myślę dokładnie tak samo :)

ocenił(a) film na 7
michalje

Ja bym powiedział, że od 10 lat, obserwując jego filmografię.

ocenił(a) film na 1
michalje

To prawda.

michalje

Jak coś jest dobre to po co zmieniać

michalje

Jest dokładnie tak jak piszesz ;)

michalje

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

kotbury

jestes tego idealnym przykładem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones