PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560109}

Pasażer

The Commuter
6,3 44 395
ocen
6,3 10 1 44395
5,1 8
ocen krytyków
Pasażer
powrót do forum filmu Pasażer

hmmm Podobienstwo/

ocenił(a) film na 6

ogladajc zwiastun mialem wrazenie jakbym ogladal druga czesc filmu NON-STOP'tylko tym razem zamaist miejsca akcji jest pociag a nie samolot,obejże na pewno siwetna rozrywka sie szykuje i dobry film akcji jak to Liam`em bywa.

ocenił(a) film na 4
Mar_28

To zostanie mu jeszcze mks, pks, riksza, furmanka, motolotnia i n a deser taczki :--))))

ocenił(a) film na 6
Chlor_3

no a jak z nim to moze ogladac film dobre sa.

ocenił(a) film na 4
Mar_28

Gostek wymiata.

Mar_28

Jeszcze w tym wieku, przypuszczam, że w większości scen nie będzie brał kaskaderów, bo to twardziel

Malina_42

Oglądałem i jednak myślę, że w niektórych musiał korzystac z usług kaskadera, bo są naprawdę mocne

Chlor_3

Zapomniałeś o hulajnodze

Jasir_Karim

waveboard może jeszcze

Mar_28

Też tak miałem. Nie dość że ten sam pomysł, to jeszcze odtwórca głównej roli i reżyser - przez moment myślałem nawet że to sequel.

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

cholera ich wie tak naprawdę xD A nuż widelec jest to jakiś tajemny sequel? :P

szmyrgiel

Sequel nie jest, ale rzeczywiście widać tą samą rękę przy wykonaniu

Mar_28

czekam bardzo, nie oglądam dużo kina akcjiale z Neesonem chyba wszystko obejrzałam już <3

ocenił(a) film na 7
Uniela

Mam takie same odczucia w tej kwestii: co innego film akcji, a co innego film akcji z Neesonem. To jest taki lepszy podgatunek w tym gatunku

Mar_28

po trailerze to mix "non stop", "kodu nieśmiertelności" i "ostatniego pasażera". ale w sumie może być fajną sensacją.

ocenił(a) film na 8
weronkaka

"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę." - rzecze inżynier Mamoń w "Rejsie" i myślę, że to jeden z powodów dla którego lubimy wszystkie te filmy

ocenił(a) film na 9
weronkaka

I właśnie dlatego poszedłem, bo właśnie też tak pomyślałem

ocenił(a) film na 6
weronkaka

Myślę że ten film to bardziej kalka z kodu nieśmiertelności

ocenił(a) film na 7
Mar_28

Ten Liam Neeson to już niczym nie może się spokojnie w podróż wybrać. Ale ogólnie spoko film wyszedł. Wciągający i sensowny. Ten duet aktor - reżyser w każdych warunkach daje radę, choć z ich współpracy na pewno "Tożsamość" najbardziej mi się podobała ze względu na najbardziej pogmatwaną, acz przemyślaną fabułę.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Tożsamość świetna, ale tutaj też sie nie zawiodłem :) Mimo niedociągnięć w swojej klasie bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9
torinho

Jak dla mnie było jedno niedociągnięcie, tak bez spoilerów - scena z przeskakiwaniem wagonów, z resztą ona jest na trailerze

ocenił(a) film na 6
Mar_28

Tak jest duże podobieństwo, ale Non-profit stop uważam że jest lepszy.

ocenił(a) film na 6
aniadolan1

Non-stop ;-)

Mar_28

ten sam reżyser, ten sam główny aktor... więc nic dziwnego. :P

Mar_28

Liam w ostatnich filmach gra prawie tak samo. Taken, non-stop, teraz pasażer. Wszystkie te role takie wymienialne.

ocenił(a) film na 7
Mar_28

miałem podobnie ;) miałem nie oglądać, bo myślałem, że to już widziałem, a to był Non Stop. Ale ogólnie film całkiem udany, trzymał mnie w napięciu. Dobrze, że nie skończył się po typowo hollywoodzkiej katastrofie gdzie same wybuchy a bohaterowie spacerują i skaczą. Daje 7 bo nowy Liberator całkiem okej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones