Pasażer (2018)

The Commuter

1 godz. 45 min.
  • ogladajc zwiastun mialem wrazenie jakbym ogladal druga czesc filmu NON-STOP'tylko tym razem zamaist miejsca akcji jest pociag a nie samolot,obejże na pewno siwetna rozrywka sie szykuje i dobry film akcji jak to Liam`em bywa.

14
    22odpowiedzi
    ost.
    • To zostanie mu jeszcze mks, pks, riksza, furmanka, motolotnia i n a deser taczki :--))))

• no a jak z nim to moze ogladac film dobre sa.

• Gostek wymiata.

• Jeszcze w tym wieku, przypuszczam, że w większości scen nie będzie brał kaskaderów, bo to twardziel

• Oglądałem i jednak myślę, że w niektórych musiał korzystac z usług kaskadera, bo są naprawdę mocne

• Zapomniałeś o hulajnodze

• waveboard może jeszcze

• Też tak miałem. Nie dość że ten sam pomysł, to jeszcze odtwórca głównej roli i reżyser - przez moment myślałem nawet że to sequel.

• cholera ich wie tak naprawdę xD A nuż widelec jest to jakiś tajemny sequel? :P

• Sequel nie jest, ale rzeczywiście widać tą samą rękę przy wykonaniu

• czekam bardzo, nie oglądam dużo kina akcjiale z Neesonem chyba wszystko obejrzałam już <3

• Mam takie same odczucia w tej kwestii: co innego film akcji, a co innego film akcji z Neesonem. To jest taki lepszy podgatunek w tym gatunku

• po trailerze to mix "non stop", "kodu nieśmiertelności" i "ostatniego pasażera". ale w sumie może być fajną sensacją.

• "Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę." - rzecze inżynier Mamoń w "Rejsie" i myślę, że to jeden z powodów dla którego lubimy wszystkie te filmy

• I właśnie dlatego poszedłem, bo właśnie też tak pomyślałem

• Ten Liam Neeson to już niczym nie może się spokojnie w podróż wybrać. Ale ogólnie spoko film wyszedł. Wciągający i sensowny. Ten duet aktor - reżyser w każdych warunkach daje radę, choć z ich współpracy na pewno "Tożsamość" najbardziej mi się podobała ze względu na najbardziej pogmatwaną, acz przemyślaną fabułę.

• Tożsamość świetna, ale tutaj też sie nie zawiodłem :) Mimo niedociągnięć w swojej klasie bardzo dobry film

• Jak dla mnie było jedno niedociągnięcie, tak bez spoilerów - scena z przeskakiwaniem wagonów, z resztą ona jest na trailerze

• Tak jest duże podobieństwo, ale Non-profit stop uważam że jest lepszy.

• ten sam reżyser, ten sam główny aktor... więc nic dziwnego. :P

• Liam w ostatnich filmach gra prawie tak samo. Taken, non-stop, teraz pasażer. Wszystkie te role takie wymienialne.