Pasażer (2018)

The Commuter

1 godz. 45 min.
  • ogladajc zwiastun mialem wrazenie jakbym ogladal druga czesc filmu NON-STOP'tylko tym razem zamaist miejsca akcji jest pociag a nie samolot,obejże na pewno siwetna rozrywka sie szykuje i dobry film akcji jak to Liam`em bywa.

7
    13odpowiedzi
    ost.
    • Chlor_3
      Chlor_3

To zostanie mu jeszcze mks, pks, riksza, furmanka, motolotnia i n a deser taczki :--))))

• Mar_28
        Mar_28

no a jak z nim to moze ogladac film dobre sa.

• Chlor_3
          Chlor_3

Gostek wymiata.

• Malina_42
          Malina_42

Jeszcze w tym wieku, przypuszczam, że w większości scen nie będzie brał kaskaderów, bo to twardziel

• Jasir_Karim
        Jasir_Karim

Zapomniałeś o hulajnodze

• szmyrgiel
      szmyrgiel

Też tak miałem. Nie dość że ten sam pomysł, to jeszcze odtwórca głównej roli i reżyser - przez moment myślałem nawet że to sequel.

• Cineside
        Cineside

cholera ich wie tak naprawdę xD A nuż widelec jest to jakiś tajemny sequel? :P

• Henrikko
        Henrikko

Sequel nie jest, ale rzeczywiście widać tą samą rękę przy wykonaniu

• Uniela
      Uniela

czekam bardzo, nie oglądam dużo kina akcjiale z Neesonem chyba wszystko obejrzałam już <3

• weronkaka
      weronkaka

po trailerze to mix "non stop", "kodu nieśmiertelności" i "ostatniego pasażera". ale w sumie może być fajną sensacją.

• krupniolek
        krupniolek

"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę." - rzecze inżynier Mamoń w "Rejsie" i myślę, że to jeden z powodów dla którego lubimy wszystkie te filmy

• Roy_v_beck
      Roy_v_beck

Ten Liam Neeson to już niczym nie może się spokojnie w podróż wybrać. Ale ogólnie spoko film wyszedł. Wciągający i sensowny. Ten duet aktor - reżyser w każdych warunkach daje radę, choć z ich współpracy na pewno "Tożsamość" najbardziej mi się podobała ze względu na najbardziej pogmatwaną, acz przemyślaną fabułę.

• torinho
        torinho

Tożsamość świetna, ale tutaj też sie nie zawiodłem :) Mimo niedociągnięć w swojej klasie bardzo dobry film