PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796699}

Paweł, apostoł Chrystusa

Paul, Apostle of Christ
6,5 2 710
ocen
6,5 10 1 2710
Paweł, apostoł Chrystusa
powrót do forum filmu Paweł, apostoł Chrystusa

Zdaję się, że film będzie grany w kinach wyłącznie z dubbingiem podobnie jak Maria Magdalena. Ehh drogi dystrybutorze apeluje do Ciebie zlituj się i daj możliwość pooglądać w kinie wersję z napisami aby posłuchać aktorów, chociażby świetnego głosu Jamesa Faulknera.

Z powodu dubbingu, którego po prostu nie trawie jestem niestety ponownie zmuszony zrezygnować z wycieczki do kina

bart_34

no właśnie też chciałem iść do kina na ten film i się potwierdziło, że jest z tym żałosnym dubbingiem. Posunę się do stwierdzenia, czy na dłuższa metę, to nie jest jakieś celowe działanie, żeby ludzi zniechęcić ???? kolejny film o tematyce religijnej i coś takiego? no ja na pewno, tez już na ten film nie pójdę, poczekam aż będzie na płytach z napisami.

bart_34

Nic nie straciłeś, bo film to porażka nie tylko ze względu na dubbing, który rzeczywiście jest koszmarny. Wg mnie przedstawia zakłamany obraz pierwszych chrześcijańskich społeczności. Opisałam szerzej w innym temacie, nie będę się już tu powtarzałam, pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 8
bart_34

Dokładnie...rozumiem dubbing w bajkach...ale w filmach, to porażka totalna.

użytkownik usunięty
bart_34

Zgadza się ! Dubbing w tym filmie to porażka ! Szkoda, że dystrybutor nie dał możliwości wyboru.

bart_34

Oczywiście lepiej obejrzeć wersje z napisami na choćby cda, jakby to powiedzieć daje większego kopa niż ten dubbing.

bart_34

Serio takie rzeczy mają miejsce w roku 2019?! Dubbing to wynalazek dla upośledzonych lub dzieci w wieku przedszkolnym.

bart_34

Dubbing to często taki atak motyką na księżyc. Ludzie którzy dubbingują chcąc nie chcąc - chcą równać się z kunsztem aktorskim występującym po tamtej stronie, co najczęściej skutkuje żenadą. Lektor lub napisy są optymalnym rozwiązaniem tej kwestii.

bart_34

Na tym dubbingu to tylko Martinez skorzystał, jego angielski jest fatalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones