PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780455}
5,4 5 425
ocen
5,4 10 1 5425
4,1 14
ocen krytyków
Pewnego razu w listopadzie
powrót do forum filmu Pewnego razu w listopadzie

A to Polska właśnie?

ocenił(a) film na 10

Świetny film - prawdziwy obraz sytuacji ludzi "eksmitowanych" - wyrzucanych z mieszkań + "policija" + prawdziwi Polacy.

- Dlaczego guziki w policyjnych mundurach są gładkie?
- Bo orzełki odleciały ze wstydu.

kkutz

Gdzie ty mieszkasz? W Niemczech?

wotut

a co to ma za znaczenie gdzi9e on mieszka?
wyraził swoje zdanie.
ja wiem że zaraz mi napiszesz że to wszystko przez mafię powiązaną z PO
tylko ksiuty z mafiami zarabiającymi fortuny zna tragedii ludzi zaczęły się wcześniej
niż za rządów PO ....

ocenił(a) film na 10
tisoc

Ja żyję we Wrocławiu mieszkałam w Białymstoku i Oublinie widziałam marsz i pełne nienawiści hasła widziałam jak policja atakowała anarchistów moja matka też jest anarchistką stwierdziła iż od czasów komuny nic się w tym względzie nie zmieniło jedynie drobna zmiana z stalinowskiej na czarną mafię.

ocenił(a) film na 10
katarzyna_czyzyk

PISowcy są agresywni atakują jak szarańcza niszcząc wszystko dookoła.

katarzyna_czyzyk

niestety...

ocenił(a) film na 9
katarzyna_czyzyk

Tak to prawda,PISowcy to najgorsza mafia..........

ocenił(a) film na 2
katarzyna_czyzyk

Anarchiści to destrukcyjne zera.

ocenił(a) film na 1
katarzyna_czyzyk

Mieszkalem w wielu miastach i wsiach, takze za granica. Takiej nienawisci jak w Bydgoszczy na ulicy Armii Krajowej nie doswiadczylem nigdzie nigdy. Polacy to chory z nienawisci narod nacjonalistow. W kazdym miescie mozna natknac sie na bandy nacjonalistycznych "patriotow" w dresach albo czarnych czapkach i sie bac. Gdy tylko padnie na ciebie cien podejrzenia ze jestes anarchista to mozesz juz zbierac na trumne. Policja jeszcze w tym pomaga. Mojego brata kiedys nie zamkneli a mogli, darowali mu blachostke. A przeciez on moze stac sie kiedys nacjonalista i popelnic wielkie przestepstwo, jak zbeszczeszczenie unijnej flagi albo ublizanie nienormatywnym. Moze to troche nieskladnie napisalem ale te wszystkie fakty to mogla byc prawda, w jakim kraju my zyjemy?

wotut

A ty gdzie mieszkasz? Co ciebie interesuje gdzie kto mieszka. Film pokazuje prawdę. Pokazuje dzicz, prawdziwych polakow i innych skur.......... ów, którzy są po prostu ludzkim odpadem. Mamy rok 2020 a ta dzicz w tym kraju rządzi, kradnie i zmienia Polskę i Polaków

ocenił(a) film na 9
kkutz

Popieram Twój komentarz,wszystko się zgadza.Ja tylko dodam że najbardziej z tego całego filmu było mi żal tego psiaka,kumpla.A główny bohater za to że tak go przez chwile lał smyczą i kazał mu spadać złapał za to długi minus i do końca filmu życzyłem mu jak najgorzej.Nawet jak później szukał tego psa i próbował ochronić,widocznie miał wyrzuty sumienia.

jazdowicz2666

Warto włączyć myślenie.... Dlaczego tzw zamaskowani "prawdziwi Polacy" atakowali komune bezdomnych.. Podpalali budke pod ruska ambasada... Policjanci kopali ludzi na ulicy... A w filmie bohatera traktowali paralizatorem.. Ocknijcie się.

ocenił(a) film na 2
janusz_zakreta

Zwykłe propagandowe gówienko.

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Pies nazywał się Koleś, a nie kumpel. A czy Ty nie dostrzegłeś i nie próbowałeś zrozumieć, że zdarzylo mu się bić go, bo był bezsilny i znalazł się sytuacji patowej!?

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

Obojętnie jak się pies nazywał,to nie jest najważniejsze.A Ty koleżanko nie uważasz że psa nie powinno się bić,ani z bezsilności,oraz nawet że gówniarz był w sytuacji bez wyjścia ?.Gdyby to było na odwrót i rodzice w takich sytuacjach bili swojego dzieciaka to byłoby już ok,i rodzice byliby już niewinni tak ?

kkutz

Film bardzo słaby. Ja wiem coś w rodzaju kina niezależnego. Tu po co jakaś sensowna fabuła? Trudno dotrwać do końca. Infantylizm i na siłę udawanie kina ambitnego. Matka tuła się i wszystko przez biednego psa. Nie może znaleźć schronienia na dłużej. Ech polskie kino czasem osłabia. Pytanie nasuwa się za cóż te nagrody?

ocenił(a) film na 1
Witek_S_2

Za wartosc artystyczna, kunszt i prawde wynikajace z odpowiedniego przeslania ideologicznego ktore jest najwazniejsze, zaraz po dostepie do koryta, a trzeba wiedziec kto leje pasze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones