PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 141 557
ocen
7,2 10 1 141557
5,5 20
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

w wersji z aktorami. Powiem bez ogródek- dla mnie cud, miód i orzeszki :)
Tak, jestem sentymentalna.
Fantastyczny film!

ocenił(a) film na 9
zapatrzona_w_slonce

Zgadzam się. Również jestem sentymentalna a czar i magia fabularnej wersji baśni jest na najwyższym poziomie

zapatrzona_w_slonce

To moja najukochańsza i pierwsza bajka Disneya animowana jaką widziałam. idąc na wersję fabularną, miałam duże wymagani. Muszę powiedzieć, ze film baaardzo mi się podobał. Emma Watson jako Belle bezbłędna, zresztą nie mogę się do niczego przeczepić. No i moja siedmioletnia wersja piszcząca na widok żółtej sukienki, która była przepiękna!!!!!! Polecam każdemu!

ocenił(a) film na 8
zapatrzona_w_slonce

Mam dokładnie tak samo!

ocenił(a) film na 9
zapatrzona_w_slonce

Powiem szczerze, że ujęłyście wszystko to, czego nie umiałam ubrać w słowa. Także ogromny sentyment mam do bajek Disneya i współczuję tym, którzy są sceptycznie nastawieni do nich (okazuje się większość społeczeństwa). To uniwersalne i piękne animacje. Jak wracam do domu, zmuszam rodziców do oglądania ich. :d Ten film to taki powrót do dzieciństwa w tej szarej rzeczywistości. Mimo mankamentów, dla mnie na prawdę piękny.

ocenił(a) film na 9
sandra_k

Piekna i bestia to jedna z pierwszych bajek Disneya jakie trafiły po dobie PRL do Polski , pierwsza bajka jaką pamiętam, póżniej był Król lew , nie lubie książniczek Disneya ale Bella zawsze bedzie moją faworytką , do kina poszłam z siostrami 34-letnia, i 19 letnią ( ja sama mam 30 lat) i pani w kasie pytała czy jestem z dziećmi masakra ale wiele kobiet było w podobnym wieku i nie maskowały sie dziecmi, młodsza siostra nie łapie tej magii , ale my starsze pokolenie byłyśmy zachwycone wielki szacun dla Luka Evansa , Gaston był tak wredny , że az dobry

ocenił(a) film na 9
zapatrzona_w_slonce

Wróciłem dzisiaj z kina (wersja jedynie słuszna czyli: napisy + 4D, dwa bilety ponad 100 zł, masakra, ale warto było) i w 100% potwierdzam - genialne przełożenie wersji animowanej. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Żonie, która niezbyt lubi "bajki" również szalenie się podobało. Cud, miód, orzeszki :).

ocenił(a) film na 9
Meanthord

Co ma film 4D więcej niż 3D i gdzie takie dają?? Ja wczoraj byłam w IMAXie na 3D i myślałam, ze to jest już max wypasu...

ocenił(a) film na 9
malamaxi

(Aaa, już doczytałam! Czary, panie, czary!! Niestety w Katowicach nie ma kina z tą opcją...)

Meanthord

O rany, nie wiedziałem, że jest w 4D. Chyba się wybiorę jeszcze raz, jak znajdę trochę czasu. (Oby nie wyszło przedtem z kin) :)

ocenił(a) film na 10
zapatrzona_w_slonce

Zakochałam się na nowo w mojej ulubionej opowieści Disney'a <3 To było jak powrót do dzieciństwa. Przepięknie odnowiona bajka z fantastyczną obsadą. Na pewno pójdę na to do kina jeszcze ze dwa razy :D

ocenił(a) film na 9
Agness_92

Zgadzam się, jak się tylko film zaczął to poczułem ciarki. Piękna i Bestia to była moja pierwsza bajka Disneya i w kinie poczułem znowu lata dzieciństwa. Również się jeszcze wybiorę do kina żeby przeżyć te dwie cudowne godziny jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
Agness_92

Ja już byłem 4 razy :)

ocenił(a) film na 10
zapatrzona_w_slonce

Zgadzam się, cudowny film, i bardzo wiernie przypominał oryginalną animowaną wersję. Uwielbiałam tę bajkę jako dziecko, wspaniale było sobie ją jeszcze raz przypomnieć :-D

zapatrzona_w_slonce

Prawda! Moja ukochana bajka i cudownie było móc obejrzeć ją ponownie, tym razem w wersji z aktorami. Oczywiście poryczałam się jak głupia :) cudo! <3

zapatrzona_w_slonce

Zgadzam się. Było z czego się pośmiać, były chwile wzruszeń. Przepiękna baśń

użytkownik usunięty
zapatrzona_w_slonce

Zgadzam się. Obawiałam się rozczarowania wersją fabularną. Ku mojemu zdziwieniu jestem pozytywnie zaskoczona. Przepiękny film,który można oglądać wielokrotnie.

ocenił(a) film na 9
zapatrzona_w_slonce

byłem z córką i była zachwycona, mnie też ujął. Świetny klimat:)

ocenił(a) film na 9
zapatrzona_w_slonce

Dla mnie absolutnie przepiękne scenografie. Dbałość o detale powalająca. Efekty niesamowite. Wizualne arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones