PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31864}

Piękny umysł

A Beautiful Mind
8,3 504 424
oceny
8,3 10 1 504424
7,1 38
ocen krytyków
Piękny umysł
powrót do forum filmu Piękny umysł

moze to panowie z pentagonu takie pranie mózgu zrobili mu by nikt nie uważał go za geniusza i by go nie dopadli z zsrr?

a moze poprostu by ludzie mieli go za idiotę i nie traktowali poważnie (tak na zapas) gdyby miał przypadkiem zdradzić plany ?

jedyne co to charles... le to te mógł być jakiś agent którego zadaniem było tylko pokazywać się johnowi i potem też wszyscy zaprzeczyli jego istnieniu bo go poprostu nie widzieli?

ocenił(a) film na 9
konstanty_2

Choroba Nasha jest w tym filmie przekoloryzowana, więc Twoja teoria, niestety, ale raczej nie może być prawdziwa. A, i *schizofrenia.

ocenił(a) film na 8
Cleaa

no własnie wiem że jest przekolorowana, dlatego te "kolory" wskazują na fakt że w rzeczywistości on nie musiałbyć chory tylko ktoś z niego robił "debila"

jak to sam john powiedział na pierwszej rozmowie z agentami wielkie osiągniecia wymagają posiweceń , i moze jego umysł był tym poswieceniem sprawie rozszyfrowania tej czerwonej armii

ocenił(a) film na 7
konstanty_2

Takie moje przemyślenie. Ten film miał premierę zaraz po zamachach z 11 września 2001 i od razu został obsypany nagrodami z oscarami włącznie. Jak ostatnio go oglądałem miałem wrażenie że cały jest tak skonstruowany żeby zniechęcić myślących ludzi do snucia teorii alternatywnych. W sensie widzisz poszlaki które wskazują na wewnętrzną robotę lepiej sobie odpuść bo może masz objawy schizofrenii. Odpuściłeś dostaniesz nagrodę i uznanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones