PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 199
ocen
5,7 10 1 63199
3,4 8
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Kapitalny: humor, humor i akcja, akcja, akcja!!!! Świetne gry, wyparte przez nowe procesory... Świetna gra aktorów. Kapitalna komedia - świetna rozrywka. Perfekcyjnie zrobiona, wspaniała muzyka, efekty... Film i dla dzieci i dla dorosłych. Jestem pod wrażeniem.

kkutz

Dla równowagi powiem że nudy, sztampa. Świetne gry i ich fani ośmieszeni przez film i przedstawieni jak niedorozwoje nieradzący sobie w życiu. Bardzo słaba gra aktorska (Sandler i Gad) w ostateczności mocno przeciętna(Dinklage i James). Muzyka to bezbarwne tło. Efekty ok. Jestem mocno rozczarowany

ocenił(a) film na 3
mirekmazurkiewicz28

Też uważam, że ten film jest denny. Jak ogląda się trailer to wszystko wydaje się nawet ciekawe, no ale po obejrzeniu filmu już tak nie uważam. Film totalnie nieudany. To chyba najgorszy film z Adamem Sandlerem. "Pixele" można sobie obejrzeć w przypadku ogromnej nudy, tak dla zabicia czasu.

użytkownik usunięty
kkutz

Mi się też to podoba. Dużo się śmiałem... jest zbyt dużo tych rzeczy. :)

kkutz

Spoko Film

użytkownik usunięty
kkutz

żartujesz sobie ? Zbezczeszczenie znanych gier na automaty, żenujący i pozbawieni charakteru bohaterowie prezentującą najgorsze wartości, obraźliwe stereotypy, najgorszy możliwy humor i brak jakiejkolwiek oryginalności

kkutz

Nie wiem czy ktoś wyłapał, ale jak dostali pierwsze trofeum to był Pies myśliwski z tej kultowej gry. A następnie nawiązanie do Chojraka tchórzliwego psa z tą babcią i psem (chyba).

kkutz

A mnie najmniej przypadły do gustu właśnie humor i totalnie beznadziejna gra aktorska uwydatniająca tępotę dialogów (dukający drętwe odzywki Sandler budzi uśmiech co najwyżej politowania).

ocenił(a) film na 4
kkutz

Współczuję.

kkutz

bzdura. to nie postep technologiczny usmiercil automaty ale czlowiek, a konkretniej czlowiek dojacy kase na ludzkich lemingach znajdujac znacznie lepszy ku temu sposob.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones