PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 512
ocen
7,7 10 1 392512
6,2 21
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Wiem, że głównie zachwycamy się Deppem jako Sparrowem i słusznie, bo to najlepsza postać w tej serii i Johnny gra go wyśmienicie, jednak czy tylko ja wprost uwielbiam Keirę jako Elizabeth? ;) Moim zdaniem aktorka odwaliła kawał dobrej roboty, uwielbiam to że na początku ukazali ją jako całkiem sprytną i ogarniętą dziewczynę, żeby z każdym filmem stawała się coraz większą baddaską. Jej przemiana jest świetnie ukazana, jak mówiłam - od sprytnej, ale nie mającej pojęcia za wiele o walce dziewczyny do kobiety która nie daje sobie w kaszę dmuchać i ma większe jaja od jej ukochanego Williama. Wszystko ukazane zupełnie naturalnie, zdecydowanie to się twórcom udało :)

użytkownik usunięty
nutria_00

Nie jesteś sama, ja się prawie że zakochałem (a może nie prawie? :))
Świetna postać ale nie jedyna.
Jeśli chodzi o trylogię to twórcom udało się wszystko!

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
nutria_00

Najlepsza postać serii to Barbossa.

ziemko_2

Barbossa jest po prostu wybitny, czysty geniusz, bez niego w zasadzie też Piraci bardzo dużo by straciły, aż żał, że po tak historycznej bitwie pomiędzy Perłą a Holendrem dostajemy taki patos jak poszukiwanie źródełka: ( Zwłaszcza, że oba statki nie są wzięte z 4 liter zwłaszcza ten drugi

ocenił(a) film na 7
nutria_00

Elizabeth po Jacku jest najlepszą postacią w serii o Piratach z Karaibów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones