PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632560}
6,8 77 926
ocen
6,8 10 1 77926
5,4 8
ocen krytyków
Pitch Perfect
powrót do forum filmu Pitch Perfect

Kolejny film o śpiewaniu. Dziewczyny na prawdę fajne ale film wydaje się być kopia innej kopi. Do drużyny dochodzi dziewczyna i z góry wiadomo że odmieni cała grupę. Niektóre watki przeciągnięte, jeżeli chodzi o romantyczna stronę to raczej możemy zobaczyć delikatne gesty i na tym koniec. Na nudne popołudnie film jest niezły ale jeżeli ktoś szykuję się na ciekawe dwie godziny radze szukać gdzie indziej. Daje 5/10, zbyt przewidywalne, gdyby zmienić przebieg akcji w niektórych momentach na prawdę czekałoby się na finał. Oby dwójka zbiła mnie z nóg i zaciekawiła.

ocenił(a) film na 9
Nomoshine

"Do drużyny dochodzi dziewczyna" ....................... I tutaj wiarygodnosc twojej hmmmm Recezji spadla do zera ...

ocenił(a) film na 9
Nomoshine

Ten film jest przewidywalny, ale nie oto w nim chodzi.
Widzisz, akurat dla mnie muzyka to życie, gdy tylko zaczynali śpiewać, wsłuchiwałem się w covery i w zasadzie nawet nie byłem w stanie załączyć przewidywania "co będzie dalej" bo co chwile były znakomite covery utworów, które do mnie przemawiały
Sądząc po Twojej opinii niepotrzebni zabierałeś się za tego typu film, bo ewidentnie tego typu filmy nie są dla Ciebie :)

Jeżeli chodzi o moją opinię to film jest genialny jak i covery które non stop się tu pojawiają, w zasadzie cały film opiera się na coverach, ale dla mnie to wielki plus jeżeli chodzi o takie wykonania :)
Z całego serducha mogę polecić!

Nomoshine

jakby ich zastrzeliły obce roboty z kosmosu byłoby lepsze bo "mniej przewidywalne?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones