PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632560}
6,8 77 927
ocen
6,8 10 1 77927
5,4 8
ocen krytyków
Pitch Perfect
powrót do forum filmu Pitch Perfect

to naprawdę fajnie zrobiona, dobrze zagrana i zabawna komedia z dużą dawką muzyki. cały film ogląda się z bananem na twarzy, a za każdym razem gdy ta cicha azjatka
się odzywa, następuje kulminacja śmiechu. jestem szczerze zaskoczony, że ten film okazał się tak dobry jak przedstawiali to krytycy za oceanem.

krupy

No dobra, obejrzałam, bo podobno to dobrze zagrana i zabawna komedia. Spodziewałam się, że się miło zaskoczę i zobaczę coś innego i ciekawego. I tu przyznaję ci rację - to nie jest to, czego się spodziewałam.

krupy

Yyyy... wcale nie

ocenił(a) film na 3
krupy

Ani razu się nie roześmiałam.... wieje nuda
Tak bardzo typowa historyjka ze zeby bolą
W sumie pewnie nastolatkom się podoba

ocenił(a) film na 9
bejbi_dzejms

Jak ani razu się nie zaśmiałaś to pozostaje jedynie współczuć Twojemu poczucie humoru :P ale dobra nie będę się czepiać, każdy ma w końcu inny gust i każdego śmieszy co innego.
Nie mniej jednak ja również bardzo miło wspominam czas kiedy oglądałem kilka razy ten film, jak autor napisał, oglądałem go zawsze z bananem na buzi, ale jak dla mnie serce tego filmu to muzyka, covery utworów i jak dla mnie wypadły genialnie, wielki szacun!

ocenił(a) film na 3
krupy

To jest DOKŁADNIE to, co myślałam ze będzie. Głupiutki filmik z tandetną fabułą o amerykańskim śnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones