PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779975}
6,1 25 554
oceny
6,1 10 1 25554
4,5 16
ocen krytyków
Plan B
powrót do forum filmu Plan B

bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

kolejne pozytywne zaskoczenie po "ataku paniki"

ocenił(a) film na 7
MocnyVito

Śmiem twierdzić, że "Plan B" jest jednak lepszy, chociaż może nie ma co porównywać tych dwóch filmów akurat? Bo "Atak paniki" to z założenia taka ironiczna czarna komedia, a tutaj to zupełnie inna bajka.

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Nie widziałem Ataku Paniki, ale już dziś mogę powiedzieć, że Plan B jest bardzo dobry i czekam na kolejne filmy Dębskiej, bo warto.

ocenił(a) film na 8
milo_94

oby się rozwijała reżysersko, bo potencjał ma ogromny

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

zgadzam się, tylko byłam nieco rozczarowana, że był tak krótki, oglądałabym go jeszcze i jeszcze,
historia się dopiero zaczęła rozwijać, a już koniec,
szkoda, że dalej nie pociągnęli, czas zleciał mi w mgnieniu oka :-)

ocenił(a) film na 8
Kasha

mialam dokladnie tak samo!

eutrepe_filmweb

a co jest takiego bardzo dobrego w tym filmie?
jego telenowelowość?
czułem się jakbym oglądał kolejny odcinek m jak...

ocenił(a) film na 7
tisoc

Mam nadzieję, że swoich uczniów nie oceniasz tylko przez własny pryzmat...Byłoby to mocno krzywdzące dla co poniektórych.

Bokciu

nie znasz mnie zupełnie, a oceniasz marny hejterku...

ocenił(a) film na 7
tisoc

Po pierwsze znam, po drugie nie oceniam. Napisałem "mam nadzieję", tak więc do oceny daleka droga.

Bokciu

a skądże to mnie znasz?
masz nadzieję że nie przez mój pryzmat i wg to nie jest ocena?
gratuluję.....

ocenił(a) film na 7
tisoc

Nie jest. Gdybym napisał np, że jesteś ksenofobem, będzie to ocena. Jeśli zaś napiszę "mam nadzieję, że nie jesteś ksenofobem", to z oceną nie ma nic wspólnego, gdyż przyjmuje bardziej formę pytania, a pytanie to nie twierdzenie.
Tak więc możesz teraz z czystym sumieniem odpowiedzieć, czy oceniasz ich przez ów pryzmat, czy też nie? :)

Bokciu

ale ty piszesz że masz nadzieję iż nie oceniam uczniów przez pryzmat swojej osobowości bo było by to dla nich krzywdzące, czyli jednoznacznie oceniłeś moją osobowość
czyż nie?

ocenił(a) film na 7
tisoc

No nie, bo mam tylko nadzieję, a nie twierdzę, że tak jest.

ocenił(a) film na 7
Bokciu

OK, wiem co masz na myśli...Skoro mam nadzieję, że nie oceniasz, to zakładam, że powinieneś nie oceniać, a to już ocena...Niech będzie, aczkolwiek mocno to zawiłe i naciągane zarazem.

Bokciu

też, ale chodzi także o to, że oceniłeś mój własny pryzmat i to oceniłeś negatywnie skoro masz nadzieję że nie powinienem przez niego oceniać.

ocenił(a) film na 7
tisoc

To właśnie miałem na myśli...

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Zgadzam sie mocne 8 u mnie...w koncu moze Polacy zaczna robic filmy po ktorych czlowiek nie ma ochoty sie powiesic

ocenił(a) film na 3
hatti69

Może zaczną ...bo po tym filmie szukam sznura...

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Ataku paniki nie oglądałem,ale ten film jest faktycznie bardzo dobry.Komedia to na pewno nie jest,lecz zwykły dramat.Mimo to że historie smutne i dramatyczne,to mają w sobie coś pozytywnego i ciekawego.Najlepszy z tego wszystkiego kotlet,super psina :D.Oby więcej takich polskich filmów.

ocenił(a) film na 3
MocnyVito

Atak paniki to był dobry film ...sugerując się twoją opinią obejrzełem to ,,dzieło,, shit najwyższych lotów....nie ładnie tak wkręcać ludzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones