PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719889}

Player One

Ready Player One
7,0 91 572
oceny
7,0 10 1 91572
6,0 27
ocen krytyków
Player One
powrót do forum filmu Player One

Film jest jednym wielkim easter egg i z jednej strony to nie jest złe, bo osobiście jestem fanem rózżych nawiązań i smaczków, ale tu nie są to nawiązania, tylko branie czegoś żywcem z innego dzieła, to tak jakby traktować widza jak kompletnego debila który nie zrozumie nawiązań, to damy Mu je wyłożone na talerzu i jeszcze pokażemy 3 razy żeby na pewno nie przegapił. Jak dla Mnie całym pięknem takich smaczków jest to że widz sam Ich szuka, tak jak właśnie nawet było w tematyce filmu, a nie są One Mu pokazywane na chama żeby nie przeoczył. Sama historia mimo ogólnej prostoty jest poprowadzona ciekawie, choć przyznam że 20 minut spokojnie mogliby uciąć i film byłby przyjemniejszy w odbiorze, Mi do gustu bardziej przypadłą pierwsza część filmu, tam gdzie wchodziliśmy w ten świat i tam gdzie opowieść była bardziej kameralna. Poza Tym film broni się klimatem, muzyka i po prostu ogólna stylistyka filmu to coś świetnego, choć w wielu momentach też zbyt dosłownego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones