PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783032}
6,1 37 403
oceny
6,1 10 1 37403
5,6 21
ocen krytyków
Podatek od miłości
powrót do forum filmu Podatek od miłości

Cieszę się ,że w końcu będzie można zobaczyć Grzegorza Damięckiego na dużym ekranie w głównej roli. Mam nadzieję ,że film będzie "zjadliwy"

Kacha16

Nie jesteś sama. Na ostatnią produkcję tvnu poszłam tylko i wyłącznie dla pana Damięckiego i tym razem będzie tak samo.

lavendeer

to jest produkcja tvn????? eeeeeeeeee to będzie do dupy dziwię się tylko jak ktoś taki jak Damięcki będzie grał w czymś takim!!!!.ale dla niego obejrzę wszystko

Kacha16

Tak dokładnie- po projekcji w styczniu miałam wielki niedosyt dr Romana w kolaboracji z mdlejącą Julką, tak tutaj główna rola jak marzenie! :)
Unikając reklamy, zwłaszcza na forum tej produkcji lecz przyszły sezon jesienno-zimowy
zapowiada się 'na bogato' z GRZEGORZEM na dużym ekranie:
pod koniec tego roku do kin trafi jeszcze jedna produkcja, tak jak i kolejna transza serialu dla HBO z jego udziałem :)
Can't wait!

Kacha16

ojj dla Grzegorza Damięckiego pójdę na to do kina. Na pewno! :D

Kacha16

Oj pójdę, pójde dla Grzegorza... brakuje mi go w kinie :)

Kacha16

bardzo dobry aktor

Kacha16

pójdę do kina tylko po to by go zobaczyć ;-) interesujący aktor, szkoda, że tak późno "odkryty", uwielbiam jego role w serialu Pakt i Wataha

Kacha16

po Belfrze zostałam jego wielką fanką ;) ciesze się, że zobaczymy go w roli głównej !

Filomena00

zdecydowanie to był najmocniejszy punkt 1 sezonu :D a jak wiadomo tych mocnych punktów było sporo ;)

Kacha16

Magnetyczny aktor, zdecydowanie w szmirze nie zagra!

ocenił(a) film na 7
Bella_88

no właśnie tez idę tym tropem co ty, dlatego czuje, że to będzie dobry film :)

Kacha16

no ciekawie się zapowiada :)

ocenił(a) film na 8
Kacha16

Byłam! Nie tyle film jest zjadliwy, ale fajny, a Damięcki to już w ogóle klasa sama w sobie!

ocenił(a) film na 7
Kacha16

Ja nie mogę uwierzyć, że Damięcki ma 50 lat. Jak?! Wygląda świetnie i na max 40. Gdzie on był wcześniej? Znam go tylko z Belfra.

katarzyna_midwife

w teatrze :-)

katarzyna_midwife

Trochę w kinie ale nie w rolach głównych w Ateneum i kilka ról w serialach. Świetny był w Czasie honoru, chociaz serial mi się nie podobał ale jego Zwonariew to taki sowiecki odpowiednik Molendy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones