PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8727}

Podejrzani

The Usual Suspects
7,7 104 637
ocen
7,7 10 1 104637
7,7 31
ocen krytyków
Podejrzani
powrót do forum filmu Podejrzani

średnie kino

ocenił(a) film na 5

Ocena 5/10

Film przedstawia całkiem niezłą intrygę, niestety droga do jej ujawnienia jest wyjątkowo nudna i mało porywająca. Na dodatek film został nakręcony w sposób "beznamiętny" przez co widz nie czuje żadnego związku emocjonalnego z bohaterami a to dodatkowo utrudnia dotrwanie do końca seansu. Ocena podbita z 4 tylko za ostatnie 5 minut filmu które były faktycznie ciekawe.

ocenił(a) film na 5
Wielki_Bambosz

Idealne podsumowanie

ocenił(a) film na 9
xdem

Mnie tylko jedno rozbawiło - jak adwokat Sozego zagroził wytrawnym oprychom, którzy mają krew niejednej ofiary na rękach, że jak nie wykonają akcji, to pozabija bliskie im osoby (a bratanka jednego z nich miał nawet wykastrować). I tak się bohaterowie przejęli, że postanowili jednak zadanie posłusznie wykonać. Trochę to nienaturalne.

ocenił(a) film na 8
wojteczek

Co w tym nienaturalnego, że chce się ochraniać bliskie osoby? Myślisz, że jak ktoś jest kryminalistą i zabija, to nie kocha swoich bliskich? Bardziej nienaturalna była opowieść o Soze, który miał pozabijać swoją rodzinę z zimną krwią ;)

ocenił(a) film na 5
Wielki_Bambosz

Podpisuję się obiema ręcamy. Może za wiele oczekiwałem po wszystkich zachwytach jakie zdarzyło mi się słyszeć.

ocenił(a) film na 6
Diaxxx

Ręcyma!

ocenił(a) film na 5
Wielki_Bambosz

Bardzo trafnie. Gdy zobaczyłem jakie ten film ma oceny spodziewałem się efektu WOW. Natomiast film okazał się ze wszech miar przeciętny. Intryga dobra, ale film ciągnie się okropnie - jak na 1h 46min wiele tam dłużyzn. Czyli typowa produkcja w stylu pomysł świetny tylko realizacja leży.

Wielki_Bambosz

NIE ZNACIE SIĘ NA KINIE. TO JEST ARCYDZIEŁO KINA

ocenił(a) film na 6
Anialukasz2012forever

Być może, ale mnie nie wciągnął na poziomie emocji. Nie pochłonął, nie osłupił, nie zaraził niepewnością czy gniewem. Wina zapewne leży po obu stronach;)

basiaz1970

Końcówka filmu nadrabia WSZYSTKO. JEDNA Z NAJLEPSZYSZ W HISTORII KINA

ocenił(a) film na 6
Anialukasz2012forever

Hmm a trochę tych filmów już widziałam...

basiaz1970

No uwierz ze tez trochę tych filmów obejrzałem... RZECZ GUSTU. pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Anialukasz2012forever

Nie zgodzę się. To znaczy końcówka jest bardzo dobra, ale nie mogę wybaczyć dłużyzn i lekkiego znużenia podczas seansu

Wielki_Bambosz

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 6
kotbury

Ziomuś, gusta są różne. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.

ocenił(a) film na 4
Wielki_Bambosz

Zaczynałem ten film 4 razy i za każdym razem w połowie nie byłem w stanie przejść dalej. Dla mnie również po prostu film nie wciąga. Oglądałem go na siłę. Narracja jest po prostu (dobrze to ujęte) "beznamiętna".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones