PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

7,8 10 1 191773
7,6 41
ocen krytyków
Pokój
Lenny Abrahamson pozostaje konsekwentnym twórcą i niezmiennie podąża drogą, na którą wkroczył w swoim... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

''Pokój'' nie jest kolejnym sztampowym filmem, który ma na celu wywołanie wzruszenia wśród widowni. W sposób prosty i przystępny pokazuje coś, co proste nie jest – miłość matki do dziecka, miłość która wykracza poza wszelkie bariery. więcej
Na początku był Pokój. Mały Jack trafił do niego prosto z nieba. Wpadł przez okno dachowe, jedyne zresztą w całym pomieszczeniu i zaopiekowała się nim jego Ma. W Pokoju jest wszystko to co niezbędne do życia: łóżko, toaleta, wanna, stół, jest też szafa i telewizor. Jak w każdym ze światów nad tym również czuwa bóg – Stary Nick, który potrafi za pomocą magii zdobywać różne rzeczy z telewizora. więcej
Dawno nie widziałem tak rozdzierającego wewnętrznie, poruszającego filmu.  Mężczyzna porywa nastolatkę i zamyka ją w urządzonej jak miniaturowa kawalerka szopie na swoim podwórzu. Więzi ją tam przez siedem lat, regularnie gwałcąc. Brzmi znajomo? Niestety tak.  więcej