PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726818}

Pomiędzy nami góry

The Mountain Between Us
6,3 29 447
ocen
6,3 10 1 29447
4,6 5
ocen krytyków
Pomiędzy nami góry
powrót do forum filmu Pomiędzy nami góry

Polecam swietny film

ocenił(a) film na 7

Wlasnie wrocilismy z kina, polecam z czystym sumieniem. Film kapitalny nie ma nudnych scen, caly czas akcja sie dzieje i to taka napawde fajna. Troche sciema ze nie ma pary na poczatku z ust jak sa na szczycie ale potem jest ok juz :D

Fajni aktorzy , troche lez sie da wycisnac, zakonczenia nie zdradze ale na prawde WARTO isc. Widoki zapierajace dech w piersiach, scena katastrof jakbyscie byli w srodku no geniealny film.

ocenił(a) film na 1
devill79

Film nudny jak flaki z olejem. Do momentu katastrofy nawet mnie interesował, potem walczyłem sam ze sobą żeby nie zasnąć.

ocenił(a) film na 7
tomaszhallmann

To moze poszedles na inny film

devill79

Tyle czasu bez mycia włosów i nawet jej się nie przetłuściły

ocenił(a) film na 7
Izabela_B

miala dobry szampon i wprawe w zimenj wodzie z titanica

ocenił(a) film na 6
Izabela_B

O tym samym myślałam w trakcie oglądania filmu xD

ocenił(a) film na 6
Izabela_B

Pomyslałam dokładnie o tym samym.

ocenił(a) film na 3
devill79

Chyba byłeś na innnym filmie , to jest totalne dno !!

ocenił(a) film na 7
camillos_2

No chyba zartujesz, bardzo fajny film, trzeba się wczuć w klimat zimna

ocenił(a) film na 7
camillos_2

Na taki film idzie sie do kina zeby poogladac widoki wiadomo. W domu to film nudny dlatego w kinie ok. Ale jak wolisz szybcy i wsciekli 21 to ok

devill79

haha jedni o wlosach,a ja ze po 3 tygodniach bohaterka wciaz ma idealnie gladkie pachy:P

Ale widoki ladne,nie ma co polemizowac, sama pewnie nei dotre nigdy w takie miejsca wiec na duzym ekranie obejrzalamz przyjemnoscia.

anula43

65” starczy?

anula43

a pamiętasz kiedy, siedząc jeszcze w kadłubie samolotu, znajduje swoją kosmetyczne i z radością, po raz pierwszy od paru dni, myje zęby? skąd pewność, że nie miała tam też golarki i bedąc w chatce, którą znalazł ben, nie zadbała o swoją higienę?

ocenił(a) film na 9
milena_9

Jezu co Wy analizujecie?!? włosy pod pachami?? odebrały Wam realizm??? jakiś niedopilnowany drobiazg, nieistotny dla treści filmu!

ocenił(a) film na 6
devill79

Zgadzam się. Przyjemny film.

ocenił(a) film na 7
aniadolan1

Troche mnie dziwi ta puma czy cos takiego jak sie dostala tak wysoko i czym sie tam zywila ?

ocenił(a) film na 6
devill79

No wiesz też mnie trochę zdziwiła ale w sumie była takim elementem zaskoczenia. No jakby nie patrzeć bardziej pasowała niż np niedźwiedź bo to wysoko w górach było. Napatoczyła się taka jedna biedną puma..ja byłam pewna że pożre pieska na szczęście go oszczędziła. W ogóle pies był świetny:-)

ocenił(a) film na 9
devill79

Devill79 zgadzam się - piękny film, wg mnie też polecam, nie tak jak większość katastroficznych filmów klasy B, film o emocjach, więc moze temu osoby nastawione na wrażenia typu survivalowego i na kino katastroficzne sa zawiedzione- to ewidentnie kontemplacyjne kino emocjonalne i nie mam na myśli romansu, bardziej to, jak wszyscy wzajemnie byli dla siebie wsparciem i bez siebie nie przeżyliby- każde uratowało każdego, biorę tu też psa pod uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones