PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503386}

Pomniejszenie

Downsizing
5,3 35 472
oceny
5,3 10 1 35472
5,8 26
ocen krytyków
Pomniejszenie
powrót do forum filmu Pomniejszenie

Geniusze marketingu

ocenił(a) film na 7

Myślę, że film miałby o wiele lepsze oceny gdyby jakiś matoł z marketingu nie nazwał tego komedią. I tak cud, że nie "romantyczną"
Obiektywnie film nie jest najgorszy, pięknie obnaża lewacką głupotę i hipokryzję tworzenia świata idealnego sprawiedliwego i tolerancyjnego. Ludzkość dostaje piękne narzędzie by to urzeczywistnić i co? I jajco. Wszystko zostaje po staremu, bo tacy już jesteśmy.

ocenił(a) film na 5
grens

"pięknie obnaża lewacką głupotę i hipokryzję tworzenia świata idealnego sprawiedliwego i tolerancyjnego"...
ręce opadają

teo_door

Jak słyszę skowyt niby prawicowców i tzw "samozwańczych patriotów" to mi się rzygać chce. Ludzie mało rozumni, którzy w sytuacji gdyby się znaleźli z takimi samymi ludźmi z innych krajów powyrzynali by się w ciągu kilku dni.

grens

Głupota to ma akurat głównie prawicowe oblicze. Im bardziej w prawo tym bardziej.

qoobaq

dlaczego?

ocenił(a) film na 1
qoobaq

Ciekawe spostrzeżenie. Chętnie dowiem się czegoś więcej.

ocenił(a) film na 7
qoobaq

No tak, skrajna prawica, czyli skrajny konserwatyzm, czyli monarchia to faktycznie głupota. Nie ma to jak socjalizmy: narodowe, komunalne, tak poważne ustroje że aż szkoda pisać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
grens

Gdyby ktoś nazwał film jak należy to zostałby jedynie "film obyczajowy" albo "naciągane sci-fi". Przez większość filmu nie dzieje się nic. Jest nudno i na siłę przeciągane. Trudno nawet wskazać o czym film miał opowiadać. Pewne jest, że im to niespecjalnie wyszło.

moja recenzja - http://polformance.umcs.pl/2018/01/czy-rozmiar-ma-znaczenie/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones