Pomniejszenie (2017)

Downsizing

2 godz. 15 min.
  • Film w którym nic się nie dzieje. Liczyłem na zaskakującą komedie tak jak było napisane na ulotce tego filmu a to nawet ciężko nazwać komedią. W połowie filmu już ktoś wyszedł z kina, ludzie już błagali o napisy jak wiedzieli że film się prawie kończy. W ogóle nie widziałem sceny ze zwiastunu filmu gdzie piją wódkę z tej dużej butelki co leży na ziemi nie wiem może wtedy przysnąłem.

16
    7odpowiedzi
    ost.
    • ksroka94
      ksroka94

Nie, nie było tej sceny. Zgadzam się z opinią, film słaby, 5-tka to i tak wysoka nota. :D

• kasiap_18
        kasiap_18

Komedio-dramat.

• Ezoterror1991
      Ezoterror1991

Zgadzam się w 100%. Film nudny i tak na prawdę to kompletnie o niczym. Cała historię można było pokazać bez tego całego "zmniejszania". Jedynym niedenerwującym i nie nudnym elementem tego filmu był Waltz.

• davideck
      davideck

masz rację, podzielam Twoje zdanie. Zawiodłem się totalnie, aż mnie dziw bierze że Damon gra w tak słabych produkcjach ostatnio.

• rahtid
      rahtid

Dokładnie, liczyłem na komedie ... obejrzałem, sam nie wiem jak to określić. Zawiodłem się i tak samo jak pewnie wiele osób czekałem na scenę z wielkim absolutem, na marne.

• jrock
      jrock

Do zapowiedzi filmów często dają sceny których potem nie ma w filmie. Przy montowaniu całego materiału odrzuca się wiele scen. A co do filmu. To też liczyłam na więcej.

• MatM95
      MatM95

i opis filmu jest błedny rowniez :) film słaby, myslalem ze to bedzie fajna przyjemna komedia