PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503386}

Pomniejszenie

Downsizing
5,3 35 463
oceny
5,3 10 1 35463
5,8 26
ocen krytyków
Pomniejszenie
powrót do forum filmu Pomniejszenie

Mnie załamał. Niby całkiem dosłowny i oddający znaczenie oryginału, ale brzmi tak jakoś oschle i zwyczajnie, a obie te cechy nie pasują do filmów Payne'a

RickyG

weź zamknij japę polaczku wiecznie narzekający!!!

GalaQXus

weź usuń konto

RickyG

jak nie to co rysiaczku?! :D:D:D:D:D:D:D:D

GalaQXus

Może bys napisał konkretnie dlaczego się nie zgadzasz, bo nie mam nawet jak polemizować z tym co wyrzucasz z siebie

RickyG

Bo to nie jest Szklana pułapka albo Jutro będzie futro, więc nie ma co narzekać na tłumaczenie!

GalaQXus

Kiedy jest moim zdaniem kiepskie, a dlaczego to napisałem powyżej, to mam co narzekać

RickyG

nie bo jest to zdanie idiotyczne i napewno nie większości!

GalaQXus

To ty jesteś tą większością?

GalaQXus

Zresztą, piszę swoje zdanie a nie większości xD Po to komentarze wynaleźli stary

użytkownik usunięty
RickyG

Też mi nie pasuje tłumaczenie, mimo że rzeczywiście nie jest złe. Mogli zostawić oryginalny tytuł, bo brzmi po prostu lepiej :D

exactly

ocenił(a) film na 7
RickyG

W tym filmie mimo, że rzeczywiście ludzi zmniejszali tytuł odnosi się do efektów środowiskowych powstałych po ich zmniejszeniu. Mam na myśli ogólną redukcję wszystkich złych czynników. Redukcję odpadów, gazów cieplarnianych, zanieczyszczenia środowiska itp. Ogólnie mniejszy człowiek z założenia mniej niszczy planetę, która dlatego dłużej przetrwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones