PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782197}

Potworna rodzinka

Happy Family
5,3 4 411
ocen
5,3 10 1 4411
Potworna rodzinka
powrót do forum filmu Potworna rodzinka

Byłam na seansie wraz z dziećmi ze szkoły jako opiekun. Cieszy mnie, że sama nie wybrałam tego filmu. Fabuła nie trzyma się kupy. Matka, która wydaje się ok, niewiadomo czemu ma problemy z pyskatą, wyrodną córką... Potem perypetie, w których brakowało jedynie lądowania ufo i Donalda Trumpa, bo w tej animacji jest wszystko. Brakuje tylko ładu i składu. Z resztą opis na filmwebie sugeruje, że główną bohaterką jest córka, która zabiera rodzinę na przyjęcie, a faktycznie była to matka. A Wampir jest tylko 'namolny', kiedy właśnie motyw pana Wampira jest głównym wątkiem. Jakoś nie dziwi mnie, że opisujący zamotał się w tej fabule. Dziwię, że dzieci jakimś cudem dotrwały do końca seansu. Jakość animacji jak reklam na ABC... PS. Motyw pierdzącego ojca - żenada jakich mało.

ocenił(a) film na 1
hrywna

Całkowicie się zgadzam. Dno i wodorosty. Naprawdę ciężko było wysiedzieć na tym filmie. Nie było ani jednej postaci godnej polubienia, co mogło jakoś ratować sytuację. Niestety, nawet tego zabrakło...

ocenił(a) film na 2
hrywna

Ta animacja to tragedia. Wymuszony humor i koszmarne projekty postaci. Szczerze odradzam każdemu, kto spodziewał sie kolejnego "hotelu Transylwania"

ocenił(a) film na 8
hrywna

Film nawet niezły, ale .... Te śmierdzące, zielone gazy; bekanie; topienie w kiblu i wosk z uszu mogli sobie darować.

ocenił(a) film na 6
hrywna

za dużo pierdów, ale obejrzałem do końca, nie jest zły
oczywiście jak na film dla dzieci:)

ocenił(a) film na 8
hrywna

Jak dla mnie była to bardzo dobra animacja, jednak trzeba popatrzeć na to troszkę inaczej, niż patrzy na to dziecko. Dziecko zobaczy kolorowe obrazki, żarty o pierdzeniu, typową walkę dobra że złem. Ja, jako osoba dorosła widzę to inaczej.
Dracula, bardzo samotny i nieszczęśliwy nieśmiertelnik który chce znaleźć miłość, bardzo desperacko przez co łatwo wykorzystuje innych, aby osiągnąć cel.Tragiczna postać, na końcu i tak umiera sam, wszyscy odwracają się od niego, bo ich wykorzystywał.
Jest rodzina, z pozoru niby nic złego w niej nie ma.
Ojciec, który wiecznie siedzi w pracy przez co zaniedbuje rodzinę, ale nie ma wyjścia bo szef go wywali a najwidoczniej nie moze sobie pozwolić na ryzyko zostania bez pracy.Córka, niedoceniająca tego co ma, niezrozumiany dzieciak nad którym się znecają oraz matka, która stara się utrzymać rodzinę razem, sfrustrowana jej powolnym rozpadem.
Mi ta bajka pokazuje co samotność potrafi zrobić nawet z kimś, kto nie jest człowiekiem. Pokazuje mi rodzinę, która pomału odkrywa co tak naprawdę jest ważne, że to czego chcieli, może okazać się nie do końca takie fajne jak to sobie wyobrażali. Na końcu odkrywają, że potrzebują siebie nawzajem do bycia szczęśliwym :)

Vidarosska

Jedyna mądra odpowiedź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones