PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 341 635
ocen
7,5 10 1 341635
8,2 35
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

ABSOLUTNA REWELACJA, MISTRZOSTWO ŚWIATA WIDZIAŁEM DOSŁOWNIE 114 RAZY I NIE ZAMIERZAM PRZESTAĆ NA TYM . MAM FIOŁA NA PUNKCIE TEGO FILMU!!!!!!!!!!UZALEŻNIENIE PO PROSTU!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Dokładnie. Obejrzałem jako dziecko (pewnie 6-7 lat) i później pewnie jeszcze z kilka razy. Teraz wróciłem po jakiś 2 latach mając 30 lat i jestem zachwycony. Film nie dość, że daje do myślenia (jak dobry dramat), to jeszcze poucza (jak dobra bajka), bawi (jak dobra komedia), odpręża (jak dobry film rozrywkowy), a zarazem zawsze trzyma w napięciu (jak dobry thriller). Mimo, że przecież znam już zakończenie...
Spielberg + Zemeckis + Silvestri stworzyli arcydzieło! Film dosłownie dla wszystkich.

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

Lepiej bym tego nie ujął. Oglądałem mnóstwo razy i jeszcze więcej mam chęć oglądać

ocenił(a) film na 9

:)
wszystkie trzy części, gdy tylko są w telewizji, oglądam z wielkim sentymentem, radością i nieustającą nadzieją na czwartą część :)

ocenił(a) film na 10

WŁAŚNIE DLATEGO TEN FIL TO KLASYKA. OGLĄDASZ , OGLĄDASZ I NIGDY SIĘ NIE NUDZI. NIE KAŻDY FILM TO "POTRAFI". POZDRAWIAM.

ocenił(a) film na 10
etnica83

FILM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones