PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 341 417
ocen
7,5 10 1 341417
8,3 34
oceny krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

Ja się lubię zastanawiać jak bym zmienił moje decyzje które już zostały podjęte i jak by to wpłynęło na moje życie i jak po znajomości przyszłości można by było ustawić sobie życie pod siebie. A wy, też tak gdybaliście?

ocenił(a) film na 10
MrVincentVega

Tak. Aż obejrzałam film "Efekt motyla" i uświadomiłam sobie, że w tej drugiej wersji mogłoby się wszystko potoczyć jeszcze gorzej - mimo mojej wiedzy i dobrych chęci.

MrVincentVega

Oj często gdybałem. Zabrać jakiś przedmiot, może smartfona, aby mieć dowód że się jest z przyszłości i wyruszyć wehikułem zmieniać świat. Powstrzymać katastrofę "Kopernika", albo chociaż sprawić żeby nie leciała nim Anna Jantar, powstrzymać katastrofę w lesie Kabackim, katastrofę smoleńską, ostrzec Krzysztofa Klenczona przed śmiertelnym wypadkiem, przekazać zapas leków powstrzymujących HIV Freddiemu Mercury, dużo pracy by mnie czekało. W swoim życiu raczej był nie mieszał, dobrze jest jak jest.

ocenił(a) film na 9
CorporalHicks

W ten sposób powstał by chaos, w tym filmie doc parę razy o tym mówił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones