PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 277
ocen
5,0 10 1 30277
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

John Davis, producent filmu "Predator 3" będącego kontynuacją kultowej produkcji z Arnoldem Schwarzeneggerem opowiada o tym, jak idą prace.

W ubiegłym roku ogłoszono, że powstanie „Predator 3″ i potwierdzono, że będzie to pomysłowy sequel filmu „Predator„. Za sterami ma stanąć Shane Black, twórca filmu „Iron Man 3„, który ma reżyserować i być autorem scenariusza.

W wywiadzie dla Collidera, John Davis, producent „Predatora 3″, który co ciekawe – grał w filmie Johna McTiernana z 1987 roku, potwierdził, że projekt jest nadal w produkcji i wyjawił, jak idą prace:

– Shane Black nakręcił film i obecnie pracuje nad pilotem serialu, ale czytałem sporą część jego scenariusza i uważam go za geniusza. Myślę, że ten tekst jest genialny i bardzo rozrywkowy. Udało mu się odtworzyć serię w sposób inny i interesujący. Podszedł do tego z innej perspektywy, co sprawia, że znów można ekscytować się tą serią. Shane niesamowicie opowiada historię.

Zobacz także: Zdjęcie obsady „A Star Wars Story: Rogue One”

Ciekawostką jest to, że sam Shane Black także grał w filmie „Predator„. „Predator 3″ ma być częścią świata stworzonego w pierwszej części. Davis ujawnia także, że Fred Dekker, który pracował z reżyserem przy filmie „Łowcy potworów”.

– Shane ma współpracownika przy scenariuszu – Freda Dekkera. Pracują nad tym razem, a Fred jest świetny. Wspólnie są genialni i choć są w branży od dawna, ich scenariusze i perspektywa zawsze są świeże. Mówię wam – dostaniecie coś, czego nie oczekujecie i powiecie, „to jest najbardziej rozrywkowy sposób na tchnięcie życia w znaną markę”.

Innymi słowy – cały czas są na etapie scenariusza. Na razie nie wiadomo, kiedy „Predator 3″ zadebiutuje i jaki będzie oficjalny tytuł. Ostatnią odsłoną serii był film „Predators„, który nie był powiązany fabularnie z pierwszymi dwoma filmami.

Źródło: [ http://naekranie.pl/aktualnosci/co-z-filmem-predator-3-737685 ]

ash_williams85

Jestem ciekawa jak idą prace nad tym filmem. I kiedy będzie faktycznie premiera ?

ocenił(a) film na 4
ash_williams85

Jak to nie był powiązany??? Przecież Isabelle opowiadała właśnie o wydarzeniach z pierwszej części...

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

Raczej Predator 4. Trzeci nie był numerowany, ale był.

truegod

Panie, nie ja to pisałem, tylko Adam Siennica z naEKRANIE.pl :D

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

Ale Twój post przeczytałem ;) Jego nie chce mi się szukać, by mu to pisać, ale jak będziesz miał okazję, możesz mu przekazać ;p

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

jak to predators nie było powiązane?!

ocenił(a) film na 3
ash_williams85

w predators jest mowa o dżungli z 87 roku i o raporcie dutcha (arnolda) stąd brody smaruje się błotem.poza tym izabell to wypisz wymaluj anna z jedynki tyle że tu jest uzbrojona,jest broń maszynowa obrotowa ala blain i japończyk staje sam na predatora jak billy wiec jest dużo nawiązań do jedynki.

ocenił(a) film na 3
barabasz_

Nawiązanie a powiązanie to co innego. Powiązanie to połączenie w jakiś sposób filmu a nawiązanie to zrobienie czegoś w podobnym stylu. Choć faktem jest, że trzy części są ze sobą powiązane. W dwójce i trójce jest mowa o wydarzeniach z jedynki więc jest to jakaś kontynuacja.

ocenił(a) film na 3
IronManMK42

dokładnie powiązane są tym że poruszają temat dżungli z 87,w dwójce nie ma konkretnych nawiązań do jedynki. kojarze że w scenie w której danny glover dowiaduje się o wydarzeniach sprzed 10 lat, są w jakiejś bazie i szykują zasadzke na predatora i tam przez chwile widać anne na ekranie jak jest przesluchiwana.a w predators jak juz wspomniałem wcześniej jest dużo nawiązań i jak zauważyłeś są powiązane raportem dutcha.pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
ash_williams85

Shane Black, twórca filmu „Iron Man 3 to akurat najsłabsza część iron man.Najlepiej byłoby zrealizować kontynuację wydarzeń z 1 i 2 ale ze szczyptą tamtych wydarzeń by nie wiało powtarzalnością i fajnie byłoby jakby stary arnold zagrał takiego doradce który przeżył walkę z predziem, ogólnie chciałbym dowiedzieć się co się z nim stało po wygranej bitwie z predatorem.

DemiaN

Abstrahując od "Iron Mana 3" (IMO to akurat najlepsza część) to Shane Black był również scenarzystą "Zabójczej broni", "Długiego pocałunku na dobranoc" i "Ostatniego skauta", a ostatnio napisał i też wyreżyserował komedię sensacyjną "Nice guys". Często stawia na niedobrane duety wymieniające się uszczypliwościami i świetnie mu to wychodzi. Dla mnie on w roli współscenarzysty i reżysera stanowi na razie jedyny mocny atut nowego "Predatora".

ash_williams85

"Shane ma współpracownika przy scenariuszu – Freda Dekkera. Pracują nad tym razem, a Fred jest świetny. Wspólnie są genialni i choć są w branży od dawna, ich scenariusze i perspektywa zawsze są świeże. "

Fred to facet, który pisał skrypt do RoboCopa3. Więcej chyba tłumaczyć nie trzeba.

ocenił(a) film na 3
katedra

No właśnie, fred udupił serię robocopa, która do drugiej części była bardzo przyzwoita, a szkoda by było żeby spieprzył tak obiecujący projekt.

ocenił(a) film na 4
ash_williams85

no film jest jedną wielką niewiadomą, z jednej strony Black który podobno jest niezły, dla mnie Iron Man3 średni, ten Nice Guys taki sobie, ale on przecież napisał skrypt do pierwszego predatora i zapowiada katergorię wiekową R i zatrudnia świetnego faceta od zdjęć. A z kolejnej ta feralna fotka z tymi "wymoczkami" ... kibicuje projektowi bo seria zasługuje na dobrą kontynuację, jedynka to oczywiście majstersztyk - elitarny oddział komandosów staje się zwierzyną a Predator likwiduje ich od najsłabszego do najmocniejszego :) ... dwójka była ciekawym rozwinięciem, zmiana terenu na miejski, świetne postacie drugoplanowe, genialna scena w metrze i z jamajczykami, i generlanie sprawnie zrobiona kontynucja ale słabe zakończenie ale mimo wszystko mieli pomysł i nieźle to wykonali. Potem lata ciszy i gnioty AVP 1-2, i w końcu Predators! świetny reżyser, dobre twarze ... i co? i mamy słabszą podróbę jedynki, bez napięcia, słabo zagraną, i słabe zdjęćia.

No to czekamy co z tego wyjdzie, ja bym chciał żeby nowy predator zabijał cywilów - mocno, i potem żeby kosił bohaterów, trailer rozwieje wątpliwości w jakim kierunku to zmierza :P ...

ocenił(a) film na 4
mieszkoxxx

fotka z planu ... https://www.instagram.com/p/BUC_27mBU1S/

ocenił(a) film na 4
ash_williams85

"Ostatnią odsłoną serii był film „Predators„, który nie był powiązany fabularnie z pierwszymi dwoma filmami."

To akurat nie jest prawdą. Było wyraźne nawiązanie do pierwszej części w pewnym zdaniu.
Ten film jest określany jako czwarta część, a nie trzecia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones