PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593121}

Pułapka czasu

A Wrinkle in Time
4,7 6 411
ocen
4,7 10 1 6411
Pułapka czasu
powrót do forum filmu Pułapka czasu

Czy tylko mi się tak wydaje, czy na dniach przesunęli polską premierę na kwiecień? Jeszcze niedawno na pewno widniał wszędzie początek marca, a tu okazuje się, że przyjdzie nam poczekać jeszcze kolejny miesiąc. A szkoda, bo jestem bardzo ciekaw :/

Seternam

Film ma złe oceny pośród krytyków i jeszcze gorsze (co się rzadko zdarza) pośród widowni. Dobrego filmu się nie spodziewam

https://www.rottentomatoes.com/m/a_wrinkle_in_time_2018/

1992kamil

Nie jest dobrze, ale zobaczymy "na własnej skórze" :/

Seternam

Wg tego, co dzisiaj przeczytałem, film nie pojawi się w polskich kinach. Oficjalnych powodów brak, ale można się spodziewać, że to z powodu klapy finansowej i artystycznej.

maxplastic

Jestem w szoku. Data premiery faktycznie zniknęła z Filmweba. Wciąż figuruje w IMDb, ale możliwe, że to z powodu braku aktualizacji. Nigdzie nie znalazłem informacji o odwołaniu polskiej premiery, ale możesz mieć rację. W końcu najpierw przesunęli ją o ponad miesiąc, a teraz (prawdopodobnie) w ogóle wycofują się z polskiej dystrybucji. Jeśli tak faktycznie jest, to jestem bardzo ciekaw powodów tej decyzji.

Wiem, że film nie zbiera dobrych opinii a jego wyniki są bardzo niezadowalające, ale mimo to miałem nadzieję obejrzeć w kinie. W końcu już nawet były polskie zwiastuny i promocje. Cóż...

maxplastic

To źle się spodziewasz.
Disney otwiera swój serwis streamingowy i film będzie dostępny na jego platformie na wyłączność oraz w DVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones