PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 673 762
oceny
8,3 10 1 673762
9,2 55
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

Świetne

ocenił(a) film na 10

kino w gwiazdorskiej obsadzie, znakomity scenariusz, zajebiste dialogi, aktorstwo na wysokim poziomie, wpadająca w ucho muzyka... co tu wiele pisać...taki film jak "Pulp Fiction" nie wszystkim może przypaść do gustu, ale warto go obejrzeć, dla mnie jest to klasyka kina gangsterskiego

ocenił(a) film na 9
LucasLang

Muzyka chodzi po głowie bardzo długo, a dialogi - cóż, nic, tylko się uczyć i używać w dyskusji jako broni o maksymalnym zasięgu.

ocenił(a) film na 8
LucasLang

"Świetne" chyba oglądałeś nie ten film co ja!

ocenił(a) film na 10
jakubp1902

wracaj do barbie niemoto

ocenił(a) film na 8
3xOG

niemoto ????? gdzie się uczyłeś polskiego, hę ?

ocenił(a) film na 10
jakubp1902

możesz mi wyjaśnić w czym masz problem co do tego wyrazu? heh o nauce polskiego wypowiada się ktoś kto nie zna tak prostych slow hahhahahha

ocenił(a) film na 8
3xOG

a coś ty krasomówca mowy polskiej ?, bralczyk się jakiś kurde znalazł

ocenił(a) film na 10
jakubp1902

to ty mnie próbowałeś wyśmiać, a pogrążyłeś sam siebie, pretensje miej do siebie :)

ocenił(a) film na 8
3xOG

???, ja do ciebie nic nie mam homie, rozumisz to ?

ocenił(a) film na 4
jakubp1902

film jest o niczym

ocenił(a) film na 10
demoncey

Chyba jaja sobie robisz!? Widziałeś w ogóle ten film?? To jest top 10 jak dla mnie

ocenił(a) film na 4
dawidtsy

ciesze się,ale to i tak nic nie zmienia w kwestii, ze film jest o niczym

ocenił(a) film na 10
demoncey

Szkoda gadać

ocenił(a) film na 10
dawidtsy

Prawda

ocenił(a) film na 10
demoncey

Życie jakby się zastanowić też.

ocenił(a) film na 1
LucasLang

Dla mnie ten film to jedno wielkie gówno

ocenił(a) film na 9
Jola_Durdy_3

To daruj sobie na przyszłość męskie filmy. Polecam na odtrutkę komedie familijne, np. "Jak zostać kotem". I to nie żart! Kot w tym filmie zrobiony jest rewelacyjnie. Nie wiem, dlaczego nie dostał Oscara za efekty specjalne.

ocenił(a) film na 10
LucasLang

Ja miałem ten problem że przez dłuższy czas film chodził mi po głowie, ale NIC mnie nie uderzyło pozytywnie. Nie było przekazu, nie było morału. Czysta napierdalanka z doklejonymi scenami "tęga rozkmina jak naprawić to gówno które wpadło w wentylator". On jest fajny ale dzięki czemu? Nie mam bladego pojęcia. Nie ciągnie mnie aby obejrzeć go raz jeszcze, ale nie mogę zapomnieć o nim. Może przez swoje absurdy. Zabijanie ludzi, a przed i tym i po tym, rozmowa na temat masowania stóp żonie szefa ;)
NIE WIEM CO W NIM SUPER, ale JEST SUPER! :D

ocenił(a) film na 9
sgtsmigiel

Ja wiem, co w nim jest super. Klimat i scenariusz. Zwaliło mnie z nóg, kiedy trzy osobne wątki, płaskie i głupawe, zazębiając się niespodziewanie, stworzyły misterną całość. Przeżyłem katharsis.

ocenił(a) film na 9
LucasLang

@LucasLang 11 kwi 2014 23:47
Nie zgodzę się, że to klasyka kina gangsterskiego. To pastisz kina gangsterskiego. Parodia, wariacja na temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones