PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 044
oceny
7,0 10 1 28044
8,0 18
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Obejrzałem

ocenił(a) film na 1

i jestem z siebie dumny.
W filmie podobał mi się taki mały Chińczyk, którego lał i policjant i jego brat bandyta, lali go i lali, lai go i lali, lali go i lali, a on, kurna nic z tego sobie nie robił, a wręcz przeciwnie tłukł tych dwóch jak gdyby nigdy nic. Potem ten bandyta, co miał za dwa miesiące zostać wujkiem, wbił mu w kark kawałek jarzeniówki i dalej go lali, a ten nic sobie z tej jarzeniówki w szyi nie robił, i tłukł tych dwóch co go lali dwa razy mocniej, a ta jarzeniówka wcale mu nie przeszkadzała. Potem jakoś się przewrócił, bo mu ten przyszły wujek podstawił nogę, a ten policjant co miał żonę w ciąży, zaczął grzebać mu tą jarzeniówką w szyi, tak, że w końcu ten mały Chińczyk umarł, i przestał ich już tłuc, bo już był nieżywy.
Z oczywistych powodów film kręcony w Indonezji, Europa mimo posuwającej się degrengolady jednak jest bardziej cywilizowana.

aabraq

Co do cywilizacji i Europy to polecam zobaczyc Serbski Film i Salo: 120 dni Sodomy.

ocenił(a) film na 9
aabraq

hahahahaha uśmiałem sie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones