PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783197}

Raz się żyje

Gringo
6,6 9 442
oceny
6,6 10 1 9442
3,7 3
oceny krytyków
Raz się żyje
powrót do forum filmu Raz się żyje

Nie tym razem

ocenił(a) film na 3

Zakręcona intryga pełna dziwnych zbiegów okoliczności, a w samym jej środku życiowy nieudacznik, który z najgorszych sytuacji wychodzi cało, bo ma ostatecznie więcej szczęścia niż rozumu. Mogła z tego wyjść z tego całkiem niezła komedia kryminalna, co potwierdziło wiele udanych filmów bazujących na tym schemacie, niestety, nie tym razem.

Zawodzi tu prawie wszystko - żarty kompletnie nie siadają, większość aktorów gra słabo i nieprzekonywująco (szczególnie blado wypada główna postać, heh :P), fabuła dziwnie przeskakuje z wątku na wątek, niektóre z nich są urywane jakby w połowie. Ogólnie film jest strasznie niespójny - jak na tak naciąganą i absurdalną historię momentami jest zdecydowanie zbyt poważnie, miałem wrażenie, że twórcy są nie do końca pewni jaki koncowy efekt chcą osiągnąć.

Podsumowując był potencjał, na papierze nie wygląda to źle, ale ostatecznie wyszło słabo. Niestety, ale nie polecam.

mario_ka

Odniosłem podobne wrażenie oglądając zwiastun. Chociaż treść filmu zapowiada się ciekawie.

mario_ka

Niestety, ten film ma tylko jeden plus i nazywa się on Charlize Theron. Tylko jej postać intryguje i wciąga. Reszta bardzo słaba...

ocenił(a) film na 3
mario_ka

Zgadzam się. Pod koniec pomyślałem po co te pozostałe wątki? Czy je jeszcze zamkną? ... Gdzieś siadła cała narracja, tempo, jeśli coś się zaczyna a potem czeka pół godziny na to co dalej ... Kuriozalne zbiegi okoliczności. No tak to mógł być jedynie atut komediowy, ale ten film jest bardzo mało śmieszny. W zasadzie trudno się na nim zaśmiać. I to jest chyba największy minus tego filmu. To mogłaby być czarna komedia ... i zgadzam się że twórcy nie bardzo wiedzieli co chcą osiągnąć.

ocenił(a) film na 6
Logan87

Fakt. Nie zaliczyłbym filmu do kategorii komedia. Ale oglądało się nieźle. Co do nie zakończonych wątków, to nie kojarzę takich.

ocenił(a) film na 2
mario_ka

Ja bym powiedział że wyszło nawet bardzo słabo, zdecydowanie nie polecam, szkoda życia na takie bez jałowe kompletnie bez wyrazu gówna, niektórzy aktorzy to chyba za karę w tym filmie zagrali....

ocenił(a) film na 5
slobi

Idz sobie ogladaj Zmierzch, tam to dopiero jest swietna gra aktorska. Przez takie wasze durne oceny 1-3 nie obejzalbym naprawde spoko filmu, ale na szczescie zobaczylem je juz po fakcie.

ocenił(a) film na 2
thccc

Jeżeli lubisz oglądać gnioty to proszę bardzo:)

ocenił(a) film na 6
thccc

Dlatego ja się nie sugeruje ocenami tu na FW.Zawsze się znajdą jacyś wielcy krytycy za 5 groszy co im się coś nie spodoba i zgnoją film po całości.Mi osobiście fajnie się go oglądało,szybka akcja,śmieszne nawet dialogi,ładne krajobrazy Mexykańskie.Na ocenę 6 spokojnie zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones