PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782704}
4,1 4 668
ocen
4,1 10 1 4668
2,0 12
ocen krytyków
Reakcja łańcuchowa
powrót do forum filmu Reakcja łańcuchowa

ale nie zrozumiałam połowy dialogów. Najgorzej wypadła Wiktoria Stachowicz z tym głosem jakby ktoś połamał jej nos. I nie jest to pierwszy film gdzie dykcja kuleje. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie polskie filmy oglądać z polskimi napisami.

Asianas_2

Hahaha!! (...) Polskie filmy (...) z Polskimi napisami..;) Ten tekst udał Ci się Asianas..Co prawda to prawda, jeżeli pozwolisz to wykorzystam ten cytat w rozmowie ze znajomymi;)

użytkownik usunięty
Asianas_2

Czyli głos Wiktorii Stachowicz pozostał. Bardzo dobrze pamiętam W. Stachowicz - z czasów, gdy miała kilka lat, rosła, spędzała weekendy na krakowskich Azorach w domu drugiej części swojej rodziny. Przez przypadek los mnie z nimi zetknął - i stąd ją ("Wikę") znam.
Nie jestem złośliwa, ale drugiego tak strasznie rozpieszczonego i (muszę) rozwydrzonego dziecka jakim była Wiktoria dawno nie spotkałam. Nie wiem, jaka jest teraz - ale głos pozostał. Wyobraźcie sobie rozpieszczone dziecko manipulujące innymi takim głosem ;)

ocenił(a) film na 5

chyba wole już jej głos niż Twoją składnię...

użytkownik usunięty
KAROLsas

Niż "moją składnię"? Ano dobrze, skoro tak - przecież o gustach się nie dyskutuje ponoć

ocenił(a) film na 5

nie pogrążaj się bardziej

użytkownik usunięty
KAROLsas

Przecież ja nic nie mówię ani z Tobą nie dyskutuję. Rozumiesz to, czy znów coś nie tak?

Niepoważne dygresje, zawiść przemawia przez Ciebie?

ocenił(a) film na 9

Mam nadzieje psycholko (mogę tak powiedzieć bo się Baśka regularnie leczyła) że nie masz dzieci. Baśka podpięła się pod utrzymanie w rodzinnym domu, żerując na ojcu i chcąc wyeliminować z jego życia dzieci, których nienawidziła, Wika miała 4-5 latek. Więcej chyba nie trzeba dopowiadać o chorobliwej sytuacji Baśki . Dobrze że bycie złą macochą jej nie wyszło i została usunięta z życia fajnych i spokojnych ludzi.

użytkownik usunięty
Iv_1

Uff, na szczęście moje dzieci a raczej dziecko ma się dobrze. Ciekawe, kim jesteś skoro chcesz wyjść na osobę, która wiele wie - a to, że z tamtego kręgu, to wiadomo - obrażasz kogoś, wiem, że była tam dziewczyna po porażeniu mózgowym, której "Wika" była po prostu podrzucana jak tatuś i reszta szli w długą. Jedna rzecz, ona nazywała się chyba Ewa, raczej nie Baśka. Co oni jej mogli zaoferować oprócz bałaganu, picia, dziwnych układów? Żal mi jej było. Wiesz, co to znaczy? Dobrze, że Wiktorii się powodzi, ale nadal utrzymuję, że była rozpuszczona a głos ma niefajny.

ocenił(a) film na 9

to chyba ci tylko życzyć aby twoje dziecko było ostro hejtowane,

użytkownik usunięty
Iv_1

Moje dziecko nie ma publicznego profilu (który tak naprawdę pozwala ludziom pisać ich prawdziwe odczucia, komentować wygląd, głos, ubiór, zachowanie itp- ale nie tylko w superlatywach - prawo internetu). Poza tym, to nie był hejt. Kilka osób napisało co myśli, bez wulgaryzmów, bez pogróżek. Myślę, że pora skończyć też prywatne wycieczki - bo w zasadzie nikt tu nie wie o co chodzi, oprócz mnie i jak myślę, ciebie i robi się tylko niepotrzebny bałagan.

ocenił(a) film na 9

dzieciństwo nie ma nic do oceny filmu jesteś zakompleksioną hejterką, która nie ma innych zajęć więc siedzi pewnie przed kompem (na wielkim tyłku) i wyszukuje wszystkich z dawnych lat którym nie przypadła do gustu, a prawdziwe odczucia do 4 letniego dziecka? to powinna być tylko miłość. Znamy i namierzamy takich....brzydka kobieto Ewo czy Baśko

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

Dyskusja pod tym komentarzem - to jest prawdziwie polska reakcja łańcuchowa...

A co do filmu, to nie jest świetny ani (w mojej ocenie) w sumie nawet dobry ale kompletne mieszanie go z błotem, zwłaszcza w filmwebowych "ocenach krytyków" jest dla mnie niezrozumiałe.

W dziesięciopunktowej skali film zdecydowanie nie zasługuje na ocenę rzędu jeden czy dwa.

Asianas_2

ja nie wiem co wy macie do głosu w Polskich filmach, ja wszystko słyszę bardzo wyraźnie, więc albo ja mam wybitny słuch albo wy jesteście głusi ...

fanzlalka

Na dobrym kinie domowym dialogi słychać bez problemu

ocenił(a) film na 6
Asianas_2

Ja właśnie obejrzałam na Netfliksie. Dobrze, że są tam napisy.

ocenił(a) film na 3
Asianas_2

ja cały czas oglądam z napisami jak są dostępne, szczególnie od kiedy polskie filmy pojawiły się na netflix. Wszystko oglądam z napisami inaczej się nie da

ocenił(a) film na 5
Asianas_2

Nie miałam problemu najmniejszego ze słyszeniem ci mówią bohaterowie. Nie wiem skąd ta absurdalna dyskusja :D laryngologa polecam odwiedzić. Film uważam za niezły, nie jest dobry- ale też nie średni. Emocje ładnie pokazane, trochę historia pokolenia młodych ludzi którzy niewiedzą czego chcą a trochę nawiązanie do samotności w tłumie. Drewniana gra aktorska momentami, to tak, przez co właśnie całość tak 5.5/10.

Asianas_2

Ja oglądam z polskimi napisami, jeśli są dostępne. Polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones