PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782704}
4,1 4 702
oceny
4,1 10 1 4702
2,2 16
ocen krytyków
Reakcja łańcuchowa
powrót do forum filmu Reakcja łańcuchowa

Ktoś zna date premiery w Polsce i gdzie go będzie można obejrzeć? ;)

Aniusss

Premiera planowana jest na jesień. Konkretna data jeszcze nie znana.

ROTeFeL

Oby było jak mówisz ;)
Dzięki!

Aniusss

Update: Na razie zakwalifikował się do Gdyni, a premiera kinowa najprawdopodobniej w drugiej połowie października.

Aniusss

No i kolejny update:
Obecnie omawiany termin premiery to początek grudnia.

ROTeFeL

ok ;) dzięki!!

ocenił(a) film na 9
Aniusss

premiera właśnie była wczoraj - świetny prezent mikołajkowy, w kinach od najbliższego piątku

ocenił(a) film na 9
Aniusss

widziałem wczoraj - bardzo dobre kino, z pomysłem, w tempie, swietne zdjęcia i montaż, muzyka i dżwięk bardzo dobre, inteligentne dobre dialogi, autoironia i dowcip dodaja filmowi lekkości, a pan Janusz Chabior w prochowcu (i nie tylko!) porucznika Colombo za dodatkowe 100 pkt

gpro

Wiadomo, J.Chabior (moim zdaniem) jeden z najlepszych polskich aktorów :)

ocenił(a) film na 2
gpro

Ciekawe... konto założone 2 dni temu, zarówno Panów gpro jak i docg. Obaj Panowie wystawili wręcz bliźniacze recenzje tej pomyłce, a przepraszam, filmowi. Że pozwolę sobie zacytować komentarz Pana docg: "świetnie poprowadzona intryga, dialogi momentami błyskotliwe i wielce zabawne, super zdjęcia i muzyka, dźwięk i montaż jak na polski film rewelacyne, no i historyczne smaczki, autoironia, a Janusz Chabior jako polskie wcielenie Colombo baaaardzo dobry!"

Czy naprawdę ktoś ma uwierzyć, że dwa nowe konta, komentujące tylko ten kiepski film i to w samych superlatywach, bliźniaczo podobne, napisały dwie różne osoby? No proszę... Jednocześnie, widziałem wiele słabych filmów, ale nie zmusiły mnie one do popełnienia komentarza ani założenia konta na tym serwisie. Reakcja Łańcuchowa przelała czarę goryczy. Nazwisko "Pączek" na zawsze utkwi mi w pamięci, jako znak ostrzegawczy, by nie oglądać filmu pod żadnym pozorem.

Scenariusz był tragiczny. Symbolika, jaką starał się przelać Pan Pączek na ekran była żałosna i ujawniała dewiacje reżysero-scenarzysty ukierunkowane w stronę wody. Gatunek jaki nadano temu "dziełu" na filmwebie jest bezpośrednią wskazówką, co do poziomu dialogów. Dramat. Zdjęcia, praca kamery? Jestem ciekaw kto wymyślił te wszystkie ujęcia potylicy. Tempo filmu? Jakie tempo? Toż to dłużyzna zapychana okazjonalną golizną, potylicami i milczeniem aktorów, wpatrujących się w siebie swymi sarnimi oczami. Logika bohaterów? Musiałbym napisać spoilery, a nie chcę. Powiem tylko, że ani jeden bohater tego filmu nie był dla mnie autentyczny. Kto chce się sam przekonać, niech idzie do kina i się przekona. W moim mniemaniu, szkoda i pieniędzy i czasu.

PS Kalanie Colombo takimi porównaniami to jest po prostu skandal...

ocenił(a) film na 9
Szanian

cóż za żenujący hejt... nie przyszło do pustej, zazdrosnej głowy nieudacznika mszczącego się za cudzy sukces, że na premierze L U D Z I E rozmawiają ze sobą i mogą dojść do wniosku, że warto założyć konto na FW i podziekić się z innymi swoją - czasami zbieżną z innymi - opinią??!

gpro

Faktycznie. Dwa konta założone przez tą samą osobę. Te dwie niby różne osoby oceniły tylko 1 film. I tylko ten film jest ich ulubionym. Może to konta reżysera.

ocenił(a) film na 5
Szanian

Potwierdzam przemyślenia Szaniana. Film słaby ale przynajmniej dobrze udźwiękowiony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones