PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558792}

Rebeliant

Free State of Jones
6,8 13 267
ocen
6,8 10 1 13267
Rebeliant
powrót do forum filmu Rebeliant

Tak jak przypuszczałem tutaj jak zwykle już malkontenci że za dużo poprawności politycznej, tak jak gdyby to był pierwszy taki film w historii. Wiadomo schemat sc-fi, biały biedaczyna z południa (oczywiście 3 słodziutkie córeczki), którego młodszy brat czy ktoś tam zginął przez okrucieństwo wojny i jego współpraca ze spoko niewolnikami. Coś w stylu "Patriota"(Mela Gibsona) spotkał Django na swojej drodze i zaczynają robić porządek. Ja na pewno obejrzę i wiem że nie pożałuję. Wy tym czasem dalej sobie narzekajcie że nieprawdziwy, oszukany, niezgodny z historią, nielogiczny. Pozdrawiam kinomanów z dystansem.

ocenił(a) film na 7
mitrus80

Poza tym jak wpisać Newton Knight w google to ciekawe rzeczy wyskoczą więc chyba nie do końca są to bajki z księżyca. Postać historyczna, ewentualne motywy działań mogą się nie zgadzać, historycy są podzieleni. Mi nie przeszkadza wizja filmowa nie pochodzę z Missisipi.

ocenił(a) film na 6
mitrus80

Już jest na CDA 720p i napisy pl, za 15 minut oglądam.

ocenił(a) film na 7
Arschenico

dzięki za cynk, od razu odpalam

ocenił(a) film na 6
mitrus80

ba...nawet 1080p śpiesz się bo mogą w premium wrzucić.

ocenił(a) film na 5
Arschenico

Nie ma.

ocenił(a) film na 6
Kate_Bennet

zgadza się już usunęli...mi udało się obejrzeć, ale szału nie było.

ocenił(a) film na 5
Arschenico

Znalazłam gdzie indziej.

ocenił(a) film na 5
mitrus80

Również z niecierpliwością czekam. Wiadomo może kiedy wejdzie do polskich kin?

ocenił(a) film na 8
Kate_Bennet

W USA będzie w kinach od 24 czerwca. Na Polską premierę bym jakoś bardzo nie liczył.

ocenił(a) film na 7
Kruchy_serious

bez sensu, miało być szybciej :-(

ocenił(a) film na 4
mitrus80

Witam,
Chyba trochę przesadzasz. W całej dyskusji o tym konkretnym filmie jest jeden jedyny wpis (kedarlupusa), który można by podciągnąć pod Twoją krytykę. Wychodząc tak przed szereg, zanim faktycznie zbierze się większe grono narzekających, raz – że trochę dorabiasz wg mnie gębę do zjawiska, którego przy tym konkretnym filmie nie widać, (przynajmniej nie po kilkunastu zamieszczonych tu jak dotychczas wpisach) a dwa – że chcąc nie chcąc - upodobniasz się w ten sposób do malkontentów, których krytykujesz.
A film mocno przeciętny na kilku płaszczyznach, ale najlepiej zobaczyć, ocenić samemu i dopiero wówczas komentować.

Pzdr,
jabu

mitrus80

już możesz oglądać:-)

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Wiem ;-) szału nie było, raczej film jako ciekawostka historyczna, nic specjalnego, trochę się zawiodłem.

mitrus80

własnie widzę, opinie jakieś niemrawe. Więc chyba sobie zostawię na jakiś dłużący się dzień i brak perspektyw filmowych. Dzięki za info.

mitrus80

"że za dużo poprawności politycznej" nie no, jakakolwiek poprawność polityczna to już za dużo! I to nie ważne, w którą stronę ;)

ocenił(a) film na 7
tomek2123

film przeciętny, taki po prostu "nie za słaby nie za dobry" więc moje wypociny nieistotne, pisane przed obejrzeniem z resztą ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones