PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741192}

Renegaci

Renegades
5,6 6 338
ocen
5,6 10 1 6338
Renegaci
powrót do forum filmu Renegaci

Film był reklamowany jako FILM AKCJI z nutką komedii. Kiedy wszystko co na trailerze związane z tą akcją to 10 minut filmu. Później w filmie nic się nie dzieje, a co do komedii nie uśmiechnąłem się ani razu. Byłem zażenowany poziomem tego filmu już w momencie gdzie widzę film o oddziale specjalnym i nie ma ANI kropelki krwi, niby to nie problem bo fakt wiedziałem że to film PG-13, ale to co zostało zrobione tutaj to woła o pomstę do nieba. Dialogi także są drewniane, tak samo jak postaci, które nie dostały żadnego tła, żadnej historii, żadnej osobowości, ba nawet nie wiem jak się nazywają poszczególni bohaterowie. Przez cały film nic się nie dzieje wiało nudą, można było spokojnie wyjść z kina, a chodziło mi to po głowie. Muzyka dobrana do tego filmu to także jakiś żart, momentami przypominała muzykę z bajek lat 80 i filmów przygodowych klasy Y. Daję 3/10 bo idzie przeboleć i widziałem gorsze.

ocenił(a) film na 3
Nivar_One

zgadza się. jeszcze trailer specjalnie jest tak poszatkowany, żeby wydawało się, że te sceny pochodzą z różnych momentów filmu.

a cała akcja zamyka się w 10 minut a potem oglądamy nurków z palnikiem podwodnym.

ocenił(a) film na 4
Nivar_One

Potwierdzam, niestety to bardzo słaby film. Gdyby nie karta unlimited z Cinema City to bym żałował wydanej kasy. Uff.

ocenił(a) film na 5
Nivar_One

Zwiastun zapowiadał na pewno lepszy film, ale obejrzeć bez bólu oczu się dało.

ocenił(a) film na 3
Nivar_One

Zgadzam się. Podpisuję się pod wszystkim. Dawno się tak nie wynudziłam w kinie. Główne emocje jakie ten film u mnie wzbudził to zażenowanie. Nie rozumiem w ogóle po co ta papka zwana filmem powstała. Już po samym trailerze widziałam że to raczej film z niskiej półki, ale chłopak się uparł. No i co, tyle przynajmniej że to kolejny dowód że kobiety wiedzą lepiej ;D

użytkownik usunięty
Nivar_One

gratulacje ze poszlas na takie gowno do kina

ocenił(a) film na 2

Wiesz, mój profil nie jest prywatny więc nie ciężko się domyślić że jestem facetem.
Poza tym chodzę na bardzo sporo filmów do kina, bo interesuję się filmami, ogólnie światem filmów i w sumie jakby nie patrzeć jestem momentami chodzącą encyklopedią na temat świata filmu (#chwalę_się). Więc tak, chodzę nawet na gówno często do kina, tym bardziej, że film ten wyszedł tylko w paru nielicznych krajach i idąc na premierę, polska miała ją jako jeden z pierwszych krajów nawet nie było ocen. W USA film nawet nie wyszedł co nie pozwoliło mi poznać zdania tamtejszych krytyków. Dodatkowo jeśli widzę, że scenariusz pisał między innymi Luc Besson to raczej nie spodziewam się paździerzu.

użytkownik usunięty
Nivar_One

nie no ale sam trailer pokazal ze raczej to nędza z bidą ten film :D

ocenił(a) film na 2

Trailer pokazywał, że film będzie czymś pokroju The Losers i A-Team :| A to ... prawie usnęliśmy z znajomym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones