PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679120}

Resident Evil: Ostatni rozdział

Resident Evil: The Final Chapter
5,4 31 192
oceny
5,4 10 1 31192
2,3 3
oceny krytyków
Resident Evil: Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Resident Evil: Ostatni rozdział

Uwielbiam całą serię (10teczki na filmwebie) i mam nadzieję że może po tym filmie coś jeszcze nakręcą z RE ;)

ocenił(a) film na 10
Raister

też nie moge się doczekać ale wątpię czy jeszcze nakręcą coś tak interesującego

luszian

Taak. Gdzieś tam w jakimś temacie wypowiedziałam się, że jestem zawsze fanką takich filmów i nie narzekam bo takich produkcji jest naprawdę niewiele i nie ma co wybrzydzać ;) - w myśl tego, że Resident Evil był czymś zupełnie nowym... już przy 4 filmie oceny mocno w dół bo ludzie zaczęli porównywać z poprzednimi filmami. A ja zawsze uwielbiałam oglądać każdą część z serii, chociaż no bywało lepiej i gorzej...
Poza tym ile jest takich dobrych lub prawie dobrych filmów o zombie??
"World War Z", "...żywych trupów", "The Walking Dead", "Dead Set" i pewnie inne pomniejsze produkcje których nie zapamiętałam bo nie wywarły na mnie większego wrażenia...

joka_2

A no i "30 dni później" - też uwielbiam to oglądać :) i czekam na 3 część

ocenił(a) film na 7
joka_2

Raczej "28 dni później"... :)

Darijka

dziwne... pewnie z 30 dni mroku jakos niemozliwie mi sie pomylilo :D niemozliwie bo 28tki ogladalam wiele razy ;d

ocenił(a) film na 7
joka_2

Zobacz jeszcze fear the walking dead.

batesmotel27

Kolega mnie poinformował, ponoć dobry. Pewnie kiedyś zaryzykuję i obejrzę ;)

ocenił(a) film na 3
joka_2

Większość starszych filmów o zombie George A. Romero jest rewelacyjna.

ocenił(a) film na 1
Raister

mam tak samo! :D mam nadzieję że godnie zakończą tą serię :)

ocenił(a) film na 10
Shedao_Shai

tylko mogli by to jakoś przyśpieszyć

ocenił(a) film na 1
luszian

Milla jest w ciąży więc musimy czekać... zresztą lepiej niech się nie spieszą, a zrobią to na porządnie

ocenił(a) film na 10
Shedao_Shai

ale ile przecież można premiera była przesuwana już dwa razy

ocenił(a) film na 1
luszian

co racja to racja, może nie mają pomysłu jak to dobrze skończyć? =)

ocenił(a) film na 10
Shedao_Shai

jezu to jusz przegięcie ja chce to w końcu obejrzeć

luszian

Po premierze tej części mają nakręcić serial :) http://www.cdaction.pl/news-39834/bedzie-serial-na-podstawie-resident-evil.html

ocenił(a) film na 10
NERWICA12

Serial ?
Tylko żeby akcja tego serialu nie toczyła sie przez 6 sezonów

luszian

Plakat już jest ;)
http://www.filmweb.pl/film/Resident+Evil%3A+The+Final+Chapter-2017-679120/poster s#picture-7747185

ocenił(a) film na 1
Raister

niech juz to koncza i inna ekipa niech łapie sie za porządny reebot, bo tej szmiry na trzezwo nie idzie ogladac

maniekboy

To nie oglądaj lub też potraktuj to jako pretekst do napicia się :D

Ja się tym filmem będę delektować na trzeźwo ;)

ocenił(a) film na 8
maniekboy

No raczej. Jak sie nie podoba to wypad

ocenił(a) film na 1
lacoste26x

Bo co? nie mozna miec innego zdania?
Idz sie uczyc do egzaminu Gimbazjalnego

Raister

Jak ktos chce zobaczyć pare newsów z planu to niech zajrzy na instagrama. Ekipa regularnie zamieszcza fotki z planu, zdarzają się tez filmiki. To z instagrama dowiedziałam się że w nowym residencie oprócz Milli Ali i Roli pojawi się tez William Levy

użytkownik usunięty
asleyght

jest też Iain Glen Wentworth Miller i Shawn Roberts w obsadzie. brakuje jeszcze kilku postaci

użytkownik usunięty

jak ktoś nie wierzy niech teraz zajrzy na stronę www.imdb.com tam jest obsada re6

ocenił(a) film na 5
Raister

Jedyna co mogą później nakręcić to porządnego reboota...

MaciekZator

Poza serialem? Nie mam nic przeciwko :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Raister

Są jeszcze dwie świetne części Anime

batesmotel27

Wiem , widziałem i potwierdzam że są świetne :)

ocenił(a) film na 4
Raister

Resident Evil: The Final Chapter potem Resident Evil: The Final Chapter Part 2 i tak dalej :)

pawel_baloo

Oo zacny to pomysł zaiste :D

Raister

Przyznałeś RE "10teczki"? :-) Tak z ciekawości spytam --nota 10 to max jakiego nie ma żaden film. Można by rzec arcydzieło sztuki filmowej --- więc na jakiej podstawie ty przyznałeś tej gównianej ,bezdennie durnej i makabrycznie nudnej serii gniotów 10teczki???!!! Jesteś umysłowo ociężały czy masz sześć lat? To by wiele tłumaczyło....

Jaberwoocky1

Ojejej , a któż tu przyszedł mi się pienić na wątku? Serdecznie witam :D

A więc tak :
1. zachwycajaca fabuła (oglądałem każdą część z zapartym tchem)
2. Rewelacyjna muzyka
3. Świetna gra aktorska
4. Bajeczne efekty specjalne
No i jeszcze ta atmosfera grozy co na najlepszych horrorach. Krótko mówiąc cudeńko ^^

PS: Jeszcze dodam że uwielbiam filmy o zombiaczach a RE to według mnie czołówka tego gatunku :)

Raister

Pienić? Absolutnie. Zwyczajnie irytuje mnie jak ktoś przyznaje 10teczki gównianym filmom , które gdyby nie gry konsolowe w ogóle by nie istniały , lub co było by z pożytkiem dla wszystkich ---zajmowały by poczesne miejsce w grupie filmów " C " klasy. " Zachwycająca fabuła ??? Gdzie? Non stop walenie z czego popadnie w mordy łażących trupów ---gdzie tylko plenery się zmieniają---to jest zachwycająca fabuła? Gra aktorska? Lubię M.Jovovich ale jej rolę zagrała by z powodzeniem "" statystka"" z Klanu albo innego zasranego M-jak miłość...Muzyka? Puść sobie Soundtrack ---tam są 4 takty zmieniające się bez składu i ładu .Na koniec srajeczne efekty specjalne.... a szlag tam nawet nie będę tego komentował...Reasumując --większą i bardziej namacalną atmosferę grozy można ujrzeć w Scooby Doo....Dno dna i tyle, w twoim filmiku z 10teczką...

Jaberwoocky1

Hmm a jak nazwać personale zaczepki wobec kogoś kto zwyczajnie ma inny gust niż ty? Dla mnie to jest zwykłą oznaką pienienia się . Filmy które dla ciebie są gówniane dla mnie są dziełami wybitnymi i to jest róznica zero jedynkowa między nami . Możesz to albo zaakceptować albo dalej bić tu pianę dla mej rozrywki. Co wolisz? :)

PS: Ocen filmów które uwielbiam rzecz jasna nie zmienię nieważne ile byś się tu produkował na temat mej "umysłowej ociężałości" lub " wieku 6 lat" (udowadniając tym samym jakim to jesteś "dorosłym geniuszem") :D

Raister

Dobra --dalej przyznawaj 10 teczki gównianym filmom -- może w końcu z tego " wyrośniesz" :) Jak skończysz 10teczke lateczek to będzie ci wstyd że pisałeś takie kretynizmy. Przez tobie podobne persony --Filmweb jako wiarygodny w swoich ocenach , pomocny przy doborze filmów i rzetelny portal internetowy --staje się pomału portalikiem dla gówniarzy tęskniących za Britney Spears i jednorożcami na ulicach....

Jaberwoocky1

Nie gównianym tylko wybitnym to raz a dwa oceny są zawsze kwestią gustu oceniających, a ten może być diametralnie rózny od twojego czy mojego. A czy przez to portal traci na wiarygodności? Cóż może dla takich "dorosłych z umysłem jak brzytwa" jak ty, nie mogących znieść tego że ktoś może inne opinie niż oni istotnie tak jest :)

PS: A jednorożce też lubię :D

ocenił(a) film na 8
Jaberwoocky1

A mnie irytuje moda na "hejtowanie" RE i ciągły płacz, że filmy te mają niewielkie powiązanie z grą. Jakby zliczyć tych wszystkich krytyków, to po złożeniu się, stać by was było na nakręcenie takiego Residenta, jakiego byście chcieli ;) Ile można jęczeć? Nawet jak wam się nie podoba, to nie czepiajcie się ludzi, którzy są fanami tej serii.

Dla mnie najeżdżanie na filmy RE i porównywanie ich do gier, jest tak samo żałosne jak kłótnie fanów PC vs PS vs Xbox.

ocenił(a) film na 3
Raister

Haha atmosfera grozy :D Nie no, uwielbiam poczucie humoru ludzi na Filmwebie :) Ktoś tu chyba albo nie grał w żadną z gier, albo swoją przygodę zaczynał od części 5 :D No ale może nie bedziemy się kłócić z osobą, dla której arcydziełem jest Zmierzch :)

Punisher6186

Nie interesują mnie gry tylko filmy. A z resztą po co się kłócić z kimś dla kogo arcydziełem jest "Titanic" ;P :D

PS: A grozy w RE było od groma ...doprawdy przerażająca to seria :)

ocenił(a) film na 3
Raister

No właśnie w filmie RE jest mniej więcej tyle grozy ile w Zmierzchu właśnie :) Tam też przecież są przerażające wampiry i wilkołaki. Aż ciarki po plecach przechodzą... Brrrr...

Punisher6186

Oj nie zgodzę się z tym co piszesz. RE jest duużo strraszniejsze i mroczniejsze no i jeszcze krwawsze :)

ocenił(a) film na 3
Raister

No tak... film RE jest bardzo straszny i krwawy. Zwłaszcza częsci: Afterlife i Retribution. Ten klimat... zupełnie jak z filmów Uwe Bolla. Polecam Bloodrayne albo Alone in the Dark, skoro lubisz takie klimaty :)

Punisher6186

Bloodrayne widziałem i było raczej nudne (w przeciwieństwie do trzymającego w napięciu RE) a co do Alone to chętnie obejrzę , dzięki :)

ocenił(a) film na 1
Raister

Gdzie ty mrocznosc, strach i krew widziales w tym filmie???
Ta seria ma tendencje spadkowa.
a od 4 czesci stały sie gniotami

maniekboy

W każdej części je widziałem (i każda część była perfekcyjna) a co? :)

Raister

evil nie jest na pewno aktorskim arcydziełem ,sama gra mili jest dobra (ale nie jest jakaś tam nadzwyczajna po prostu charakterystyczna ,a jej aseksualność aż bije po oczach)

Jaberwoocky1

każda kolejna cześć jest coraz gorsza i głupsza ,coraz bardziej widać (nikt nawet nie stara się tego ukryć) efekty specjalne i koncentrowanie się wokół tej całej Alice .Chociaż się nie dziwie bo jej fagas jest producentem tych ''arcydzieł''. A za 3 lub 5 lat prawa przejmie ktoś inny i doczekamy sie ''rechotu'' calej serii

ocenił(a) film na 3
Raister

Oby nie, bo ta seria od 3 części zrobiła się komedyjka

elosidzej

To byś nie oglądał co najwyżej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones