PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 569
ocen
6,6 10 1 49569
5,4 8
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

Scena walki wycięta przez Stallone'a była dużo lepsza niż oryginalna użyta w filmie. Była
bardziej dramatyczna i przerażająca w napięciu. Rocky nie spodziewał się że zawalczą na
ulicy i został pierwszy uderzony w twarz przez Gunna i zaatakowany. Gunn na początku o
mało nie zabił Rocky'ego, a żona Rocky'ego przeraźliwie krzyczała z przerażenia... Walka była
dużo bardziej krwawa a w tle zostało użyte popularne z I części.
"Going the distance". To byłaby chyba najbardziej dramatyczna scena w historii Rocky'ego.

Link tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=eW43Uj6Vv64

Hitek

No i ludzie obserwujący wydarzenia na ulicy byli strasznie spanikowani gdy Gunn zaczął okładać bohatera Philadelfii.

Hitek

fajne, ale jakość tragiczna

aniol12

Jakby to była oryginalna część filmu to jakość byłaby dobra, to jest tylko to co zostało nagrane i wycięte przez Stallone'a :D

ocenił(a) film na 7
Hitek

on nie był reżyserem tej części

ocenił(a) film na 7
tomek2123

Ale jakiś wpływ mógł na to mieć.

RAC_79

Trafiłem w ten wątek po dzisiejszej informacji o śmierci Tommiego. Co do wpływu Stallona- widziałem kiedyś film dokumentalny na temat całej serii rockiego. Stallone planował rozwiązanie, w którym Rocky umiera w rękach Adrian, stąd właśnie również cała historia związana z uszkodzeniem mózgu. Głowa Rockiego miała w końcu nie wytrzymać i miał po prostu umrzeć. Stety, albo niestety, jak kto woli producenci naciskali ... jak widać bardzo skutecznie, aby inaczej rozwiązać zakończenie części, aby mieć otwartą furtkę do nakręcenia w razie co kolejnej. Stąd Rocky przeżył i bez treningu rozwalił młodego silnego mistrza... i to z urazem głowy. Trochę niepoważne, ale nie o to przecież w kinie chodzi, żeby wszystko było poparte nauką i kleiło się idealnie. Trochę szkoda, że w ten sposób seria się nie zakończyła, ale jakoś przywykłem, że wszystko co jest na siłę przedłużane bo się sprzedaje, kończy się nie tak dobrze jak powinno. PS. Dziękuję za link, mimo wiedzy na temat zakładanego zakończenia, tej wersji nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
abcd_7

abcd_7 No niezupełnie nierealne.To nie była walka bokserska tylko zwykła uliczna bójka w której Rocky miał przewagę,bo jak powiedział Duke " Tommy Gunn only fight in the ring" a sam boks można łatwo w takiej walce wyeliminować

ocenił(a) film na 8
abcd_7

Rocky silniejszy z mocniejszym strzalem i lepszy powinien szybciej wygrac z tomim

ocenił(a) film na 8
Hitek

Ciekawe skad ty to wzieles:d

Hitek

Dlaczego film jest niedostępny?

lachus77

Chodzi mi o link.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones