PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9194}

Rocky 5

Rocky V
6,6 49 528
ocen
6,6 10 1 49528
5,4 8
ocen krytyków
Rocky 5
powrót do forum filmu Rocky 5

Może coś mi się pomyliło, ale nie sądzę, żeby w ciągu kilku miesięcy pobytu w Rosji syn Rockiego z góra pięciolatka stał się nastolatkiem. To możliwe jest tylko w filmie, chyba że to jakaś ewolucja biologiczna. Jak dla mnie to największy błąd filmowy w tej serii. To jakby przenieść Plutona na miejsce Marsa.

magdalenika

Racja też to zauważyłem.

magdalenika

zauważyłem coś jeszcze po powrocie do domu to jest inny dom w trakcie pobytu w rosji się przeprowadził?

ocenił(a) film na 8
magdalenika

W 5 czesci syn rockiego ma z 11 lat bo ur sie w 2 miedzy tymi czesciami jest 11 l roznicy

ocenił(a) film na 8
magdalenika

Góra pięciolatek? Chyba nie masz zbyt dużej styczności z dziećmi, skoro on ci na takiego wygląda :D Rocky Jr w części 4 ma około 9. Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście szybko rośnie podczas pobytu ojca w Związku Radzieckim...

magdalenika

Pamiętam, gdy to zobaczyłem, załamałem się:) chłopak wpadł w jakąś czarną dziurę i zakrzywił czasoprzestrzeń:) urósł z 8 lat podczas pobytu Rockiego w Rosji:) w tej części jest najwięcej błędów, tak samo z bankructwem Rockiego, Paulie podpisuje niby jakieś dokumenty jak sam mówi: "Oni byli w Rosji" przecież Paulie był z nimi nie mógł nic podpisać:) ehh szkoda gadać:) jeszcze co do syna:) Stallone wolał chyba wypromować swojego rodowitego niż zachować wątek chronologiczny postaci. Moim zdaniem ta część w ogóle nie powinna powstać.

ocenił(a) film na 6
Chunk

Ale aktor grający syna nie był prawdziwym synem Stallona...dodatkowo już nie żyje :(

bartoszjan18

poczytaj niżej ciekawostki:)
http://www.filmweb.pl/person/Sage+Stallone-5471

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones