PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 547
ocen
7,1 10 1 73547
6,0 11
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

Zawsze z checia wracam do tych filmow mojej mlodosci. Gimbusy dzisiaj wypisuja negatywne komentarze, ze to i tamto, ale pokazcie mi dzisaaj takie kulty, jak wlasnie Rocky, Rambo, Indiana Jons, czy gwiezdne wojny itp. itd. a nawet Kevin sam w domu he,he....- Niestety, to prawda. Co dzisiaj sie kreci ? Albo jaka dzisiaj mamy muzyke, ile zespolow, solistow ? Niestety powoli wymieraja, a co dalej ? W latach 70, 80 i jeszcze nawet czesciowo 90-tych kupowalem kasete, za kaseta, albo ciagle cos nagrywalem, a dzisiaj ? Wierzcie mi, ze nie oddalbym lat 70, a nawet ( tych biednych) 80 za nic. To co dzisiaj sie dzieje, to wielki szajs !

użytkownik usunięty
Zyga1

Jonsa? Sam jestes gimbaziak

ocenił(a) film na 8

Widać właśnie że jesteś gimbusem,bo tylko takie prymitywy czepiają się głupiej literówki

ocenił(a) film na 9
Zyga1

I bardzo słusznie piszesz! Kiedyś to były klasyki, które do dziś się świetnie ogląda. A teraz to najczęściej komputerowy chłam i tyle

ocenił(a) film na 6
Zyga1

Nie no, dziś też są dobre filmy, tylko jest ich zdecydowanie mniej. Poza tym u nas dużo robi sentyment. Ale faktem jest, że kiedyś te filmy myślę zupełnie inny klimat. Co do muzyki się zgodzę, żona nie. Jak dla mnie poza pojedynczymi przypadkami nie robią już dobrych kawałków, takich do których wracam z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones