PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774849}
7,0 1 548
ocen
7,0 10 1 1548
6,9 13
ocen krytyków
Safari
powrót do forum filmu Safari

Tymczasowy link do recenzji: http://www.filmweb.pl/film/Safari-2016-774849/contribute/reviews/4896208/0

użytkownik usunięty
Marac

A gdzie to oglądałeś?

ocenił(a) film na 10

Przez jakiś czas był dostępny legalnie online w ramach pokazów festiwalowych. Już nie jest niestety. Jego poprzedni film był w polskich kinach. Trzeba trzymać kciuki, żeby i ten kupili (nie zaszkodzi pewnie nękać polskiego dystrybutora tego poprzedniego).

Miałam okazję zapoznać się z tym filmem na festiwalu Docs Against Gravity w Bydgoszczy. Niestety nie dotrwałam do końca stąd nie wystawiłam oceny. Film z pewnością dobrze zrealizowany, ale nie mogłam już patrzeć na przedstawianych bohaterów. Na pewno warto zwrócić na ten film uwagę choć raczej nie będzie to przyjemne doświadczenie.

ocenił(a) film na 10
Masako

Pojawiła się polska data premiery, a więc będzie w polskich kinach. I bardzo dobrze, bo to film, który powinno się (próbować) zobaczyć. Nawet jeśli przerwie się w połowie z obrzydzenia do tych zwyrodnialców. To skandal, że myślistwo traktuje się nadal jako coś normalnego. Takie filmy pomagają przekonać ludzi, że nie - to nie jest sport, to nie jest hobby, to nie jest normalne.

Doświadczenie na pewno nie jest przyjemne i lojalnie ostrzegam przed tym w recenzji. Bez problemów oglądam nawet najkrwawsze horrory, bo to tylko fikcja. A tu musiałem walczyć ze sobą, żeby nie wyłączyć podczas sceny z żyrafą.

ocenił(a) film na 1
Marac

chciałbym obejrzeć ten film,dasz mi jakieś namiary gdzie można go zobaczyć ?

gadzior

Film wchodzi na ekrany polskiego kina już 8 września.

gadzior

Jutro na TVP Kultura.

ocenił(a) film na 10
klotz

Dzięki za cynk!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones