PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700817}

Sekretne życie zwierzaków domowych

The Secret Life of Pets
6,5 103 079
ocen
6,5 10 1 103079
5,4 14
ocen krytyków
Sekretne życie zwierzaków domowych
powrót do forum filmu Sekretne życie zwierzaków domowych

bardzo lubię animacje, które mają jakieś przesłanie, morał, gdzie twórcy puszczają oczko do starszych widzów i po "zwierzakach" oczekiwałam właśnie czegoś takiego. niestety bajka dosyć nudna, bardzo mało zabawnych momentów. film zdecydowanie bardziej nastawiony na bardzo młodych widzów. dla mnie trochę strata czasu.

ocenił(a) film na 8
milena_9

Miałem okazję dzisiaj obejrzeć ten film i ja się na nim bawiłem świetnie. Wiele momentów mnie śmieszyło. Ale wiadomo, każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 8
Ezoterror1991

Zgadzam się, właśnie wróciliśmy z kina i ja również bawiłam się przednie, podobnie zresztą jak mnóstwo innych dorosłych będących na sali. Typ obok mnie niemal lał po nogach na widok pudla-metalowca :)
Morał dla dzieciaków też jest widoczny - przyjaźń cenniejsza ponad wszystko, dla dorosłych też się znajdzie - "nie ma jak znajomości" :D

milena_9

Dla bardzo młodych widzów? Odniosłam zupełnie inne wrażenie. Myślę, że to animacja dla dzieciaków powyżej dziesiątego roku życia. Swoją drogą jest świetna. Mam nadzieję, że nie zepsują jej polskim dubbingiem.

ocenił(a) film na 8
izaczek_ona

Potwierdzam. Świetna animacja i świetnie dobrane głosy, szczególnie Kevin Heart jako Snowball.

ocenił(a) film na 8
milena_9

Wszystko Ci się pomyliło, to film animowany nastawiony na starszych widzów, coś jak shrek itp. Nie ma tu jakiś wyraźnych morałów ,bo dorośli już zwyczajnie ich tak nie potrzebują. Dla mnie to była super komedia, pełna luzu który było czuć, fajnie sobie obejrzeć coś w tym stylu, szczególnie że ostatnio jest moda na smutniejsze animacje jak "w głowie się nie mieści" które na siłę starają się być czymś więcej niż bajką dla dzieci

Kubson85

nic mi się nie pomyliło, to moje zdanie i będę się go trzymać.

a od "w głowie się nie mieści" wara! :D

ocenił(a) film na 8
milena_9

"W głowie się nie mieści "- najnudniejszy, najbardziej ckliwy, najsłabszy pod względem stylu animacji film animowany ostatnich lat, niby pomysł niezły tylko że wykonanie fatalne, ale "dorosłe dzieci" i tak się zachwycają i płaczą ze wzruszenia, bo to przecież pixaaar jest. "Inside out" to nie film dla dzieci to film dla nastolatków wchodzących w dorosłość z sentymentem do dzieciństwa, ja jako osoba dorosła wolę jednak coś mniej smętnego i bardziej optymistycznego i na luzie jak choćby "sekretne życie zwierzaków domowych"

Kubson85

trafiłeś w sedno: uwielbiam pixara i nie pojmuję jak można nie uznawać ich wyższości ponad inne wytwórnie, jednak ja do nastolatków już dawno nie należę, a "inside out" uważam za rewelacyjny. jak to się mówi "z opinią jak z dupą- każdy ma swoją", dlatego do zwierzaków na pewno mnie nie przekonasz, po prostu nie lubię prostych bajek, takich jak minionki, czy właśnie zwierzaki. według mnie obejrzysz, pośmiejesz się, zapomnisz. nie poruszają, nic nie wyniesiesz, obejrzysz bo obejrzysz. jak dla mnie stracony czas i kasa wyrzucona w błoto. musisz zrozumieć, że każdy ma inną wrażliwość i oczekiwania odnośnie filmów: ja lubię przekaz czy katharsis po filmie, a ty chcesz miło spędzić czas. no i super, ale czy to znaczy, że "coś mi się pomyliło" lub że jestem w błędzie..?

ocenił(a) film na 8
milena_9

Może ? W końcu albo Ty albo ja jesteśmy w błędzie. Ty twierdzisz że to bajka nastawiona na małych widzów bo nie ma morałów i takiej wrażliwości jak "Inside out". Ja chcę jednak zwrócić uwagę na to że to właśnie wrażliwość i morały są akurat domeną bajek dla dzieci stąd Twoje zdanie wydawało mi się błędne.

Co do Pixxara nie, nie uznaje ich wyższości nad innymi wytwórniami, mają dobre i słabe filmy pod różnymi względami. Czasami szwankuje u nich animacja a czasami scenariusz, znowu czasami wręcz na odwrót. Z dobrych filmów to napewno mieli Toy Story, Potwory i Spółka Wall-e Nemo i Odlot jednak słabych filmów też mamy na pęczki, np Merida, Auta 2, Gdzie jest Dory, Dobry Dinozaur itp. Inne wytwórnie też mają masę dobrych filmów np Madagaskar, Epoka lodowcowa,Shrek, Piorun,Jak wytresować smoka, Kung Fu Panda, Rybki z Ferajny, Megamocny czy nawet Ralph Demolka te filmy są na równi z najlepszymi filmami Pixxara. To była moja dup.. znaczy opinia.

ocenił(a) film na 7
milena_9

A jeżeli bardzo podobało mi sie Inside Out bo to mądra bajka i świetnie bawiłam sie na Zwierzakach domowych to do jakiej kategorii przynależe. Te filmy oceniam pod innym wzgledem, przy zwierzakach byłam nastawiona na rozrywkę uważam, ze film dział sie w tempie nawet przez moment sie nie nudziłam. Widziałam w tym zachowania mojego psa. A ze historia prosta, ok czy wszysto musi być skomplikowane. Nie wiem gdzie tam była nuda. Za najgorszy film animowany z ostatnich czasów uważam Angry Birds i Sausage party(ale to dla dorosłych było) mnie obleśne żarty nie śmiesza a tu takich niebyło. Sympatyczny film do obejżenia dla rozrywki. Ja dostałam to czego sie spodziewałam. Bardzo podobało mi sie jak film był poprowadzony, od rana kiedy to właściciele wychodzą do pracy poprzez południe gdzie zwierzaki przerzywają swoją przygodę, do wieczora kiedy to udaje im sie dotrzeć do domów przed powrotem właścicieli.



Ktoś pisał że Merida była słaba, nie zgadzam sie mnie Merida bardzo się podobała.

milena_9

A ja tam się z Tobą zgadzam - zarówno w kwestii "Zwierzaków", jak i "W głowie się nie mieści". Nie wiem, może już się stara robię, ale jakoś ten film mnie ani nie rozbawił, ani nie wciągnął, może po prostu nie trafili do mnie z humorem. Zdecydowanie bardziej podobał mi się "Piorun", jeśli chodzi o animacje przedstawiające świat z punktu widzenia zwierzaka.

ocenił(a) film na 10
milena_9

Nudny to jest twoj komentarz

ocenił(a) film na 7
milena_9

Ja powiem tak lat mam 32 i bawiłam się świetnie, nie wiem może dlatego ze mam psa a zachowania zwierzaków były przedstawione bardzo dobrze i naprawdę w niektórych momentach widziałam swojego Felosława. To że nudny to bardzo sie nie zgodzę i to już nawet nie oceniam po sobie, ale byłam na seansie w prawie całkowicie wypełnionej sali masa dzieciaków i dzieciaki sie nie nudziły, film dzieje się szybko i naprawdę zazwyczaj na seansach gdzie są dzieci zdażają sie sytuacje wychodzenia jakieś kręcenie się że za długoo, a tu widać było, ze dzieciaki się nie nudziły. myślę, że komuś kto posiada w domu jakiegokolwiek zwierzaka film powinien sie spodobać i rozbawić, ja szczerze sie uśmiałam i cała sala też sie śmiała. Moim zdaniem morał był może prosty ale czemu wszystko ma być skomplikowane. Dodatkowo w bajce nie yło głupkowatych obleśnych żartów jakie niestety pojawiają sie w masie filmów dla dzieci.

Ok rozumiem masz inne zdanie ale ja wybieram sie na jeszcze jeden seans, film nastraja pozytywnie i to jest fajne że z seansu wychodzisz z uśmiechem.

ocenił(a) film na 8
milena_9

Nie no, to jest jakaś prowokacja !!. Dawno nie uśmiałem się z synem na jakiejś kreskówce, a tu mi ktoś pisze że to było nudne, dla małych dzieci itp. Albo milena_9 nie wiedziała tego filmu (może tylko tailer ?) albo to taka prowokacja. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć. Co do "w głowie się nie mieści" , to nie powiem, dobra animacja ale prawie że nie dla dzieci. Niby tłumaczy różne zawiłości umysłu, emocje, podświadomość itp , ale komedii w tym niewiele. Raczej granie na emocjach.

Ro_Nos

Oho, mamy pierwszych fanatyków :D

milena_9

A ja się zdecydownie zgodzę. Film przewidywalny jak pora monsunów. Żarty na bardzo niskim poziomie. Dodatkowo film jest dla psiarzy, co mnie jako miłośnika kotów irytowało. Nie dotrwałam do końca filmu, tak bardzo był nudny.

Jagodzio

koty rządzą! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones