PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 287
ocen
7,3 10 1 100287
6,4 21
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

Meryl po prostu wymiata w tym filmie!

ocenił(a) film na 8
rybakow71

Niesamowita aktorka, cieżka rola a zagrała ją wspaniale.

Karolina90_2

dokładnie :)

rybakow71

Według mnie najlepsza współczesna gwiazda srebrnego ekranu.

ocenił(a) film na 7
rybakow71

Jako, że jestem wiernym fanem The Rolling Stones, wydaje mi się ,że Meryl (kiedy jej postać była na prochach) wzorowała się na zachowaniu, gestach, Keitha z TRS (który wiadomo, święty nie jest), obejrzyjcie sobie na YT jakieś wywiady z Keithem, nie wiem, może po prostu to przypadek ,ale ja podczas oglądania tego filmu nie widziałem Meryl, tylko Keitha (fryzury też mają podobne :)

Czarny_Lotos

cenna uwaga ;)

rybakow71

Podstawowe pytanie - dlaczego Meryl nie dostała ani jednej nagrody za tą rolę?! I czy serio Cate Blanchett była lepsza w 2014?? Cały film to jest fenomenalny popis genialnych aktorów ale Meryl po prostu zmiotła wszystko i wszystkich. Po prostu wow, aż brakuje mi słów!

ocenił(a) film na 8
whitestripes_333

A widziałaś/eś "Blue Jasmine"? Meryl tutaj wymiata, ale Cate była po prostu genialna.

użytkownik usunięty
rybakow71

Cóż, tak to jest jak ma się talent. Musisz być dobry. Streep to rozumie i potrafi się w to idealnie wtapiać. Jest geniuszem.

ocenił(a) film na 8
rybakow71

Owszem, a Julia Roberts aktorsko wcale od niej nie odstaje w tym filmie. To był ich aktorski popis. :)

ocenił(a) film na 7
rybakow71

Nie, tym razem przeszarżowała, Julia ją zjadła.

ocenił(a) film na 8
rybakow71

Jak w każdym filmie ;-). Wszelka kreacja jaką aktorka tworzy jest pierwszorzędna. Tak było również w przypadku niniejszego filmu.

ocenił(a) film na 8
rybakow71

W pełni popieram. Niesamowitych popis aktorski przy bardzo trudnej roli.

rybakow71

Lubię Meryl, ale tym razem przegięła :P