PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787670}
5,0 8 288
ocen
5,0 10 1 8288
Slumber
powrót do forum filmu Slumber

Nie można oceniać

ocenił(a) film na 5

Wczoraj widziałam ten film na maratonie w Heliosie, a jeszcze nie można go oceniać...

ocenił(a) film na 6
salcella

Ja jestem wlasnie krótko po seansie, tez chcialabym ocenić.

użytkownik usunięty
salcella

I ja.

salcella

ja tak samo :(

salcella

i ja

ocenił(a) film na 8
salcella

Ja też tylko że w Multikinie xd

ocenił(a) film na 5
salcella

helios Bielsko, pierwsze dwa dobre reszta kicha nie warta oglądania.

użytkownik usunięty
Kapusniak22

Dokładnie takie same spostrzeżenia.
Slumber - ujdzie 5-6/10
Krucyfiks - ujdzie 5/10
Mroczna pieśń - gniot roku 1/10
Redwood - wyszedłem z kina bo nudą wiało od początku...

podobnie :D tyle ,że Slumber wypadł dość pozytywnie na tle reszty filmów

Mroczna pieśń najlepszy klimatyczny trzymający w napięciu tylko koniec mi się nie podobał jak umarł ten koleś....na pewno bije na głowę resztę horrorów wymienionych powyżej. Ale to moje zdanie każdy ma inny gust:)

ocenił(a) film na 3
Kapusniak22

pierwsze dwa słabe ale dało się oglądać, trzeci to kpina, a 4 troszkę mniejsza kpina niż nr 3 :D

salcella

jak na maratonie puścili Dead Awake, to w pierwszej chwili myślałem, że sale pomyliłem. Ale nie... to jednak tylko ten sam pomysł co w Slumber. Jedyna różnica między tymi filmami, że na tym, >Slumber<, się jednak coś działo. Plus za "Nocnicę" :)

kam48

Dokładnie! Zdziwiło mnie pozytywnie, że w oryginalnym soundtracku filmu naprawdę pojawia się polska nazwa :-) Szkoda, że to takie szkaradne stworzenie, bo mogłabym polubić ;-)

liliowy klawisz

Ja wiem, czy szkaradne? W porównaniu do niektórych facetów, to chyba nawet wypada pozytywnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones