PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658071}

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smurfs: The Lost Village
6,5 16 353
oceny
6,5 10 1 16353
5,0 3
oceny krytyków
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
powrót do forum filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Polecam wszystkim dawno nie widziałam tak pięknej bajki. Jest magiczna, pełna humoru i jak to Smerfy pouczająca. Tylko na scenach końcowych trzeba uważać z wrażliwymi dziećmi. Gorąco Polecam!

użytkownik usunięty
slonko_chan

Co to ma znaczyć że trzeba uważać z wrażliwymi dziećmi? Skoro taka piękna bajka to czemu wcześniej takiej nie zrobili tylko truli mnie tymi syfami 3D? Nie mam zamiaru nikogo obrażać.

użytkownik usunięty

Nieważne idę na te smerfy, nie mogę się doczekać premiery, czekałem od bardzo dawna na te porządne, ładne, a nie tamte brzydkie. Ja Smerf Mściciel.

ocenił(a) film na 9

Ponieważ w filmie jest scena śmierci jednej z głównych postaci, cała sala płakała. Bywają dzieci bardzo wrażliwe(szczególnie te najmłodsze) szkoda je narażać na stres.

użytkownik usunięty
slonko_chan

Widziałem to, serio cała sala płakała? To była tylko chwilowa śmierć, głównej postaci by nie zabili. Ciekawie czy będzie kontynuacja bo ja byłem pod wrażeniem, w końcu porządne smerfy na które tak długo czekałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones