PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 652
oceny
7,5 10 1 170652
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

... czyli roślinna wersja Kota w Butach. Oby w tej niewielkiej formie występował chociaż przez kilkadziesiąt minut filmu- jest przesłodki :)

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

Zgadzam się ;)

ed j. rush

James Gunn wiedział, że zrobi się na niego ogromny hype, więc raczej to wykorzysta i wyciśnie z Baby Groota ile się da.

ed j. rush

Mam nadzieję, że Groocik pozostanie maleńki przez cały film, bo jest najsłodszą filmowo-komiksową istotką :) Jest przekochany <3 Instagram oszalał na jego punkcie i może to się Marvelowi opłacić... Ja osobiście od wczoraj mam go na tapecie ;)

ocenił(a) film na 7
ed j. rush

O tak. Mały Groot kradnie trailer. Jest słodki - zwłaszcza gdy się złości;)

nan_s

właśnie po to tu teraz weszłam żeby to napisać.
Baby Groot jest przesssłodki <3

ocenił(a) film na 8
nunax4

haha, ja również, kocham Drewienko ;)

ocenił(a) film na 10
ed j. rush

Będzie cały film mały raczej

Himiteshu

tego sie wlasnie boje, ale mam nadzieje ze bedzie jak najkrocej.

ocenił(a) film na 10
tomczyk69

Czemu?

Himiteshu

bo psuje klimat filmu. Z malym grootem bedzie to slodki film o malym groociku, ktory jest taki slodki ze az cukier sypie sie z ekranu.

ocenił(a) film na 10
tomczyk69

Przecież to i tak jest film komediowy przede wszystkim

Himiteshu

to jest sci fi z humorem a nie komedia. Z malym grootem bedzie to komedia, moze romantyczna jak starlord sie zegzdzi z zieloną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
0058yrrab

wlasnie o to mi chodzi, a oni spieprzyli caly klimat straznikow.

0058yrrab

Wszystko fajnie, ale nazwanie małego Groota pedalskiego to już mocne przegięcie. Przecież to jeszcze dziecko, więc logiczne, że będzie słodziakiem, a nie bestią rozwalającą wszystko dookoła. Swoje dziecko, małego synka, tez byś nazwał pedalskim? Serio? Ogarnij się!

xena_4

dobre słowa

tomczyk69

A czego się spodziewałeś? Duży Groot zginął, więc musiał się pojawić mały, to chyba logiczne. I co? Spodziewałeś się, że mały od razu będzie rozwalał wszystkich jak dorosły? PROSZĘ CIĘ! Trochę logiki!

xena_4

Spodziewalem sie ze moga zaczac akcje filmu tyle lat pozniej ile groot potrzebuje na wyrosniecie. Troche logiki xena

tomczyk69

No właśnie, logika! Tak się składa, że ten Groot potrzebowałby sporo czasu, by choć trochę dorosnąć, więc gdyby w następnej części akcja miałaby być po sporym odstępie czasu, do wyobraź sobie, jaka byłaby mocna przepaść między filmami. Niestety, bardzo kiepski pomysł.

tomczyk69

Właśnie sobie przypomniałam - scena po napisach: Groot jest nastolatkiem, do tego humorzastym i zbuntowanym, więc spodziewaj się w następnej części dużo akcji w jego wykonaniu.

xena_4

a moze ta rasa dorasta do formy doroslej w 1-2 lata wiec skoku czasu wielkiego by nie bylo. To jest film sci-fi pamietaj o tym.

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Czytałem że w pewnym momencie groot ma mieć większą formę niż w GoG jeden.

ocenił(a) film na 10
anung_un_rama97

Diesel powiedział, że nie widzieliśmy jeszcze dorosłej formy Groota

anung_un_rama97

I będzie miał w jednej scenie, choć nie większą od z jedynki

anung_un_rama97

Z tego, co widziałam w ostatniej scenie - Groot będzie już większy, więc bez obaw.

angelhalona

hhhh? :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
0058yrrab

Powtarzasz się, ... tak wszyscy widzieliśmy twój pierwszy wpis, ale chyba nie chwyciło.

ed j. rush

Jedna ważna rzecz, jak już zresztą ktoś wspomniał...-
nie "Mały Groot", tylko PO PROSTU

G R O C I K ;)))))

Szczepan_5

Po prostu cieciątko ;) Ale trzeba wziąć pod uwagę, że Groot nie byłby taki ciekawy, gdyby nie jego kompan Rocket. Już fajnie to wyglądało z dużym Grootem, ale z mały to już po prostu wymiata. Świetna postać po prostu, ale jakoś tak tutaj słabo doceniona.

xena_4

Ech, "dzieciątko" miało być. Dlaczego ten cholerny filmweb usunął edytor tekstu? Czy ci ludzie są tam w ogóle normalni? Jestem w filmwebie od wielu lat i jakoś było dobrze, jak był edytor na forach (co prawda na tylko 10 minut od chwili zamieszczenia tekstu, ale to zawsze coś).

ocenił(a) film na 9
ed j. rush

Aż prosiło sie żeby go przytulić, zwłaszcza jak wyciągał rączki:) Tak mi go było szkoda jak on z ta bomba tam siedzaiał a te skały wokół niego się zaczęły kurczyć. Miał wtedy taką smutna minkę:) Baby Groot rządzi:)

kiadimundi

Ja myślałem, że się poryczę gdy Groocik szedł taki smutny na statku Yondu do Rocketa i Yondu właśnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones