PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648728}
2,6 3 378
ocen
2,6 10 1 3378
1,5 6
ocen krytyków
Studniówk@
powrót do forum filmu Studniówk@

Mnie się podoba bardzo, bo zdecydowanie wyróżnia się na tle innych polskich plakatów, któ®e jakby były spod jednego szablonu totalnie

Gregoryso

Miałam własnie założyć podobny wątek, a zauważyłam, ze już jest :) to prawda, ostatnie plakaty jakby na jedno kopyto, zazwyczaj białe tło i twarze albo postacie, a tu inaczej :)

Gregoryso

póki co, to jest najmocniejszy aspekt filmu ;)

Artur99

Póki co mamy lakat i zwiastun i kilka fotosów. Jest też Piotr Rogucki, który w kazdym wydaniu jest fenomelalny

Gregoryso

oooo tak! też jestem ciekawa tej jego kreacji w tym filmie ;)

Gregoryso

zwiastun taki trochę teledyskowy, ale ja to teraz nie nadążam za tymi różnymi rzeczami ;) generalnie - ciekawość :)

Gregoryso

no trochę tak - listy do ma totalna kopia To własnie miłość, zreztą potem kolejne komedie to powielały - facet nie porzebny od zaraz itd.

Gregoryso

Masz racje wyróżnia sie na tle innych. Ostatnio moda na ponure plakaty panowała ten wreszcie przykuwa uwagę. Przykuwa tez uwagę Olbrychski :)

Karooio

plakat jest śliczny - te nogi zwrócą uwagę każdego chyba ;) No apoza tym wreszcie nie gęby bohaterów na środku.

Gregoryso

W sumie tak, plakat jest serio spoko, 100 razy lepszy niż podatek od miłości czy exterminator

Gregoryso

No, jasne! Powiew świezości wobec polskiej kinematografii ;) przy filmach przedstawiających Polskę w odcieniach szarości, będzie to, z całą pewnością, coś innego!

Betty_Lou

Widział już ktos w ten pierwszy weekend bo jestem ciekaw?

aaadamszajner

Tak, film zasługuje na więcej niż 4,5. Jest smiesznie, dynamicznie i kolorowo. Aktorzy robią dobrą robotę, o to chodzi w komedii

netaaneta

Słyszałam, ze aktorsko jest naprawdę dobrze :)

aaadamszajner

Niebawem sama się wybieram - może w tym tygodniu. Dam wtedy znać, jak wrażenia ;)

Gregoryso

Plakat fajny, film też nienajgorszy. Dobry, żeby się zrelaksować po ciężkim dniu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones