PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317900}
5,8 18 134
oceny
5,8 10 1 18134
5,4 25
ocen krytyków
Suburbicon
powrót do forum filmu Suburbicon

Spoiler w zwiastunie

ocenił(a) film na 4

Jestem pełna podziwu jak można umieszczać spoiler w zwiastunie filmu. W momencie kiedy Margaret przygotowywała kanapki z masłem orzechowym i "bonusem" to wiedziałam że otruje się Gardner... bo taka scena pokazana została w trailerze. Dzięki za popsucie i tak słabego filmu!

em62

Ja z kolei zastanawiam się do kogo dzwonił wujek Mitch... myślałam, że na policję, ale nie zjawiła się. Czy coś przegapiłam?

lydia_11

Telefon był odlaczony więc do nikogo nie mógł zadzwonić

pan_marekk

Też o tym pomyślałam, ale jednak odezwał się "halo" i to mnie trochę zmyliło.

ocenił(a) film na 7
lydia_11

Krwawił mocno, nie był pewny co się dzieje. Ale rzeczywiście wyszło myląco. Powinno być jakieś przypomnienie w tym momencie że kabel jest odłączony (sprytny kadr i pan na kabel i byłoby super)

ocenił(a) film na 4
em62

Jak dla mnie to doskonały przykład na to, jak średnie treści można ubrać w bardzo kolorową i niezwykle wizualnie atrakcyjną formę, co zapewne pociągnęło za sobą, mając jeszcze na względzie obsadę, jakieś niebagatelne nakłady finansowe...
Czy było warto?
Niech każdy odpowie sobie sam.

ocenił(a) film na 3
em62

i dlatego nie oglądam trailerów , podobnie jak i nie czytam recenzji , przed obejrzeniem filmu !

em62

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones