PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317900}
5,8 18 144
oceny
5,8 10 1 18144
5,6 28
ocen krytyków
Suburbicon
powrót do forum filmu Suburbicon

Szkoda, że Matt Damon nikogo nie molestował, może wreszcie zakończyłby karierę.

acidphreak

Utalentowany Pan Ripley, Dobry Agent, Marsjanin, Good Will Hunting, Infiltracja - to tak na szybko dobre lub świetne filmy, w których Matt Damon dobrze lub świetnie zagrał.

Zresztą porównaj sobie rolę Damona z każdego z tych filmów - w każdym jest zupełnie inną osobą, z inną osobowością i w każdym jest wiarygodny. Zestaw sobie rozchwianego emocjonalnie introwertyka w Ripleyu z pyszałkowatym i bezczelnyn policjantem/gangsterem w Infiltracji albo z zimnym, bezwzględnym i pozbawionym złudzeń urzędasem-agentem z Dobrego Agenta.

Yawner

Nie przekonasz mnie. Niczym.

ocenił(a) film na 3
acidphreak

To może nie oglądaj filmów z nim, zamiast wylewać żale.

Rootslav

To może tak zrobię.

acidphreak

super pomysł

acidphreak

Domeną konstruktywnej dyskusji jest otwartość na możliwość zmiany poglądów pod wpływem merytorycznych argumentów - w przeciwnym wypadku mamy do czynienia z... ciemnicą?

Ruxolitinib

Jakże trafne!

Ruxolitinib

albo prowokacją ;)

ocenił(a) film na 7
acidphreak

Czasem tak jest, ot zwyczajnie mamy na kogoś odruch wymiotny,
zdarza się tak ot bez powodu - widzisz kogoś pierwszy raz i już nie jesteś w stanie go znieść: za sposób poruszania się, mimikę, barwę głosu, ogólną rozlazłość ;-P wkurza Cię w człowieku zwyczajnie WSZYSTKO! :D
Ja tak mam na Benedicta Cumberbatcha i Quentina Tarantino i żadne ochy i achy tego nie zmienią :-) a tak kocham i uwielbiam postać Sherlocka Holmesa tylko przez niego nie jestem w stanie tego oglądać :-(

acidphreak

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Yawner

Nie trać czasu, na tłumaczenia...do wyborców pisu też nic nie dociera...

użytkownik usunięty
neo18108

toś pojechał...

neo18108

A ze tak sie zapytam do wyborcow po to cos dociera?
Z gory pisze nie jestem pisowcem ale tych "innych" jest wiecej niz tylko pisiory

neo18108

wtrącanie swoich politycznych żali nawet w wątku o amerykańskim filmie to już obsesja

molszewska1

*molszewska1- Dokładnie. Mieszać film do polityki? Załosne :D

Yawner

zapomniałeś o bournie

oleksiey2000

Nie zapomniałem, ale nie uważam Bournów za filmy, które były dla Damona przesadnie wymagające pod względem aktorskim :) To są fajne filmy akcji, ale jeżeli chodzi o jakość jego aktorstwa, bardziej wskazywałbym na te filmy, co tam wcześniej wymieniłem.

Yawner

Za "marsjanina" nawet mu sie nominacja do globów nie należała bo i za co . Reszta okey .

Yawner

Marsjanin - porażka, syf i tragedia. ale to raczej wina reżysera i samego idiotycznego scenariusza tworzących głupawą komedię z bardzo psychologicznie nieprawdopodobną główną postacią.

acidphreak

hue hue hue

acidphreak

Jak to nie molestował? Walił Demi Moore rakietką tenisową po tyłku w piwnicy...

eltoro10000

Hehe rozwaliles mnie:)

eltoro10000

Miało być oczywiście Julianne, nie Demi ;-)

acidphreak

Nie wiem czemu, ale tez go nie lubie. Dziala mi na nerwy. Wiec popieram

acidphreak

Zawsze jak myślę, że nie może być durniejszego komentarza, to jednak ktoś daje radę mnie zaskoczyć.

lemasia

Welcome to the internet!

acidphreak

nie mam nic przeciwko mattowi, odczuwam za to podobny rodzaj niecheci do "boskiego" leonardo, wiec potrafie cie zrozumiec

hubo84

O dzięki za zrozumienie! :*

acidphreak

Dawno się tak nie ubawiłem. Pozdrawiam ;)

acidphreak

acidphreak - hmm - ponoć dzi..ek i idio..ek się nie molestuje im się robi przyjemność. Tobie biedny Matt nawet tego by nie chciał zrobić

ocenił(a) film na 5
acidphreak

Szkoda że ciebie nikt nie molestował. Może wtedy nie byłoby tu twoich żenujących wpisów.

ocenił(a) film na 7
acidphreak

Matt powinien zagrać Krzynówka w polskiej superprodukcji "Staramy się".

ocenił(a) film na 5
acidphreak

To molestowanie naprawdę niedobrze trafia.
Choć celnie niestety. Mnie zabiło Kevina Spacey'ego

acidphreak

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones